Gruodžio 14d. Ketvirtadienis

Lapinas, UAB

Patalpinta: 2012 Balandžio 2d.
Peržiūrų skaičius: 76344
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Partizanų g. 63M, LT 50306 Kaunas
Telefonas: +370 37 338383
Faksas: +370 37 338380
Įmonės kodas: 134073928
Darbo laikas: I-V 9.00 - 18.00; VI-VII Nedirbame
Tinklalapis: http://www.lapinas.lt
El. paštas: pardavimai@lapinas.lt

1992 m. Kaune buvo įkurta  individualioji įmonė, kurioje dirbo du darbuotojai. Geri darbo rezultatai, didelė firmos paslaugų paklausa, klientų pasitikėjimas lėmė poreikį plėstis. 1994 m.pasikeitė įmonės juridinis statusas - iš individualiosios įmonės tapo uždarąja akcine bendrove "Lapinas". UAB "Lapinas" vadovauja Vitalis Danilavičius. Įmonė užsiima didmenine ir mažmenine prekyba automobilių apsaugos įranga, garso aparatūra, komforto įranga.

Dauguma produktų iš siūlomo UAB "Lapinas" asortimento reikalauja montavimo/instaliavimo.  UAB "Lapinas" teikia kokybiškas ir įvairias paslaugas, taiko nuolaidas. Siekdama kuo profesionaliau aptarnauti klientus, firma glaudžiai bendradarbiauja su naujų automobilių prekybos salonais. Dėl pasitikėjimu tarp bendradarbiaujančių šalių ir oficialiomis sutartimis grįstų ryšių klientas aptarnaujamas ypač profesionaliai ir greitai.

UAB "Lapinas" taip pat bendradarbiauja su didžiausiomis ir patikimiausiomis Lietuvos draudimo kompanijomis: AB "Lietuvos draudimas", UAB "IF draudimas", UAB "BTA draudimas", UAB DK "PZU Lietuva",ir kt.  Kvalifikuoti bendrovės ekspertai vertina savo klientų draudžiamų automobilių saugos sistemų lygį ir išduoda pažymas. UAB "Lapinas" nuo 2004 m. yra Apsaugos Verslo Grupės (AVG) narė.


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
www.admita.eu

www.admita.eu

Automobilių nuoma
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!