Lapkričio 18d. Pirmadienis

Ec servis, UAB

Patalpinta: 2015 Gruodžio 7d.
Peržiūrų skaičius: 47092
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Mokslininkų g. 11B-2, Vilnius LT-08412, Lietuva
Telefonas: 8 523 16002
Mob.: 8 676 59011
Įmonės kodas: 302773632
Darbo laikas: I-V: 09:00-18:00 val.
Tinklalapis: http://www.ecservis.lt
El. paštas: info@ecservis.lt

„Ec servis“ – autoservisas, įsikūręs patogioje Vilniaus vietoje, Mokslininkų g. 11B-2, šalia naujos „Bajorų kalvų“ gyvenvietės Visoriuose.

Čia atliekama profilaktika ir remontas visų automobilio mazgų: variklio, pakabos, važiuoklės, stabdžių, aušinimo, išmetimo sistemų. Keičiamos eksploatacinės medžiagos, atliekamas padangų montavimas-balansavimas, ratų suvedimas ir stabdžių patikra kompiuteriniais stendais, taip pat remontuojami automobiliai po avarijos. Bendradarbiaudami su draudimo kompanijomis sprendžiame automobilio remonto ir kainų klausimus, taip taupydami klientams išlaidas ir laiką.

Nuolatiniams mūsų klientams taikome lanksčią nuolaidų sistemą. Nesvarbu, ar tai privatus asmuo, ar organizacija, pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį – nuolatinis mūsų klientas visuomet galės įsigyti prekių ar paslaugų su nuolaida.

Autoserviso “Ec servis” teikiamos paslaugos yra apdraustos bendrosios civilinės atsakomybės draudimu.

Užsukite arba drąsiai skambinkite norėdami pasiteirauti apie norimą paslaugą, įkainius ar atlikimo terminus. Visuomet sieksime patikimai ir kokybiškai aptarnauti Jūsų automobilį ir užtikrinti tūkstančius kilometrų pasitikėjimo!

NUOTRAUKŲ GALERIJA


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!