Spalio 23d. Trečiadienis

Tomo autoservisas, UAB

Patalpinta: 2013 Gruodžio 11d.
Peržiūrų skaičius: 80052
ŽEMĖLAPIS
Adresas: P. Vileišio g. 18, LT-10306 Vilnius
Telefonas: +37053452749
Faksas: +37052341749
Mob.: +37069843600
Įmonės kodas: 124838027
Darbo laikas: I-V 09:00-13:00 ir 14:00-18:00
UAB "Tomo autoservisas" - patikima ir stabili automobilių remonto paslaugas teikianti bendrovė. Mūsų veiklos ištakos susijusios su jau keletą dešimtmečių automobilių rinkoje veikiančia ir viena seniausių automobilių remonto kompanijų Lietuvoje, aptarnaujanti LR Vyriausybės, ministerijų bei departamentų pareigūnus, oficialius prezidento ir premjero svečius.
Dabar UAB "Tomo servisas" - viena iš didesnių automobilių remonto paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje. Puoselėdami per ilgą laiką susiformavusias tradicijas bei vertingą patirtį, kartu aktyviai sekėme rinkos naujoves ir stengiamės išlikti lyderiais. Šiuo metu mūsų įmonė veikia 1300 m2 ir 800 m2 patalpose ir yra aprūpinta pačia moderniausia remonto įranga atitinkančia griežtus Europos Sąjungos keliamus reikalavimus, suteikiančia galimybe atlikti aukščiausio lygio remonto darbus. Įmonėje dirbantys automobilių remonto specialistai nuolat tobulinasi gerą vardą pelniusiuose PPG vandens pagrindu ekologiška sistema, dažų parinkimas elektroniniu spektometru (JAV) car-o-liner automobilių kėbulo deformacijų, tiesinimo ir matavimo (Švedija) mokymo centruose
Mūsų įmonės tikslas - siekti, kad automobilis būtų skirtas kliento patogumui ir netaptų jam rūpesčiu. Mes teigiame: "Jūsų reikalas - važiuoti, mūsų - rūpintis, kad važiuotumėte sklandžiai ir saugiai! "
Griežtai laikydamiesi iškeltų tikslų - teikti klientui aukštos kokybės autoserviso paslaugas, maksimaliai greitai spręsti pačias sudėtingiausias technines ir emocines klientų ir automobilių problemas, įgijome pasitikėjimą tarp vairuotojų važinėjančių automobiliais: Audi, Lexus, Toytota, Ford, Mazda, Hyundai, Land Rover, Fiat, Jaguar, Chrysler Jeep, Volvo, Mitsubischi, Range Rover ir daugelį kitų.
Džaigiamės, kad mūsų klientai vertina mūsų ryžtą, diplomatiją, mokėjimą administruoti žalas.

NUOTRAUKŲ GALERIJA


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!

Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre Baltyre