Sausio 22d. Trečiadienis

UAB eSERVISAS.eu

Patalpinta: 2016 Balandžio 11d.
Peržiūrų skaičius: 3258
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: J.Kubiliaus g. 18, 09108 Vilnius
Telefonas: (8 612) 44244
Telefonas: (8 698) 08012
Įmonės kodas: 302670244
Darbo laikas: I-V: 08:00 – 20:00 VI: 09:00 – 15:00
Tinklalapis: http://www.eservisas.eu
El. paštas: auto@eservisas.eu

eSERVISAS.eu - autoservisas Vilniuje. Garantinis ir pogarantinis lengvųjų automobilių ir mikroautobusų techninis aptarnavimas ir remontas. Automobilių paruošimas techninei apžiūrai, kompiuterinė diagnostika, važiuoklės, variklio, stabdžių, elektros ir elektronikos remontas, kondicionierių pildymas.

NAUJIENA. Automobilio paėmimo ir pristatymo paslauga. Paimame automobilį iš kliento, suremontuojame ir grąžiname jį. Paslauga teikiama tik Vilniaus mieste.

KLIENTO KORTELĖ – tai 10% nuolaida visoms autoserviso paslaugoms ir detalėms, alyvai ir kt. Papildomos nuolaidos ir specialūs pasiūlymai tik Kliento kortelės turėtojams. Nemokamas LIQUI-MOLY alyvos keitimas, jei alyva ir alyvos filtras įsigyjami mūsų servise.

NAUJIENA. Automobilio kėbulo padengimas siličio (Si14) pagrindu pagaminta medžiaga Permanon. Tai novatoriška apsauga ir blizgesys. 

eSERVISAS.eu, UAB atlieka garantinį ir pogarantinį lengvųjų automobilių ir mikroautobusų techninį aptarnavimą ir remontą Vilniuje. Paruošia automobilius techninei apžiūrai. Atlieka automobilių kompiuterinę diagnostiką, važiuoklės, stabdžių, apšvietimo, išmetimo sistemų, variklio remontą. Reguliuoja ratų geometriją, montuoja ir balansuoja padangas. Pildo ir remontuoja automobilių kondicionavimo sistemas.

Montuoja ir remontuoja automobilių signalizacijas bei parkavimo sistemas. Veikia plovykla.

 

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!