Vasario 20d. Ketvirtadienis

TURBOSERVISAS, UAB

Patalpinta: 2017 Rugpjūčio 1d.
Peržiūrų skaičius: 21974
TINKLALAPIS EMAIL ŽEMĖLAPIS
Adresas: Ukmergės g. 251, Vilnius Lietuva LT-07100
Telefonas: +370 5 2302523
Faksas: +370 5 2303615
Mob.: +370 698 83843
Įmonės kodas: 125522480
Darbo laikas: I-V 8:18 val.
El. paštas: info@turboservisas.lt

UAB "Turboservisas" (naudojanti registruotą tarptautinį prekės ženklą "TurboSystems") yra pažangiausia turbokompresorių restauravimo kompanija Lietuvoje. Savo veiklą pradėjusi 1995 metais, bendrovė tapo pirmąja įdiegusia specializuotą turbokompresorių restauravimo-gamybinę liniją, ir nuo to laiko yra sukaupusi daugiausia patirties ir know how remontuojant turbokompresorius. Savo potencialą įmonė išnaudoja remontuodama turbokompresorius ir užsakovams iš eksporto rinkų, daugiausia - iš Skandinavijos šalių.

Bendrovės nuolatiniai klientai - variklius remontuojantys automobilių servisai iš visos Lietuvos, siekiantys suremontuoti automobilius savo klientams per kuo trumpesnį laiką ir užtikrinti, kad pašalinti gedimai nepasikartos. Todėl "TurboSystems" nuolat tobulina restauravimo procesą, įdiegdama modernią diagnozavimo, komponentų balansavimo ir reguliavimo įrangą, standartizuodama operacijas ir didindama darbuotojų kompetenciją.

Kompanija daug dėmesio skiria klientų aptarnavimui: konsultuoja servisų meistrus, kaip teisingai diagnozuoti turbokompresoriaus gedimą, kaip šį įrenginį teisingai išmontuoti iš automobilio variklio ir įmontuoti, kad restauruoto turbokompresoriaus tarnavimo trukmė būtų kuo ilgesnė, o remonto trukmė - kuo trumpesnė.

Sugedę turbokompresoriai yra suremontuojami tą pačią dieną. Bendrovėje dirba 24 asmenys, iš jų gamyboje - 18 specialistų.

Bendrovės biuras ir naujos gamybinės patalpos įrengtos Vilniuje, Ukmergės g. 251 (priešais AUDI centrą, greta Ūkininkų turgaus).

VIDEO GALERIJA


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!