Balandžio 10d. Penktadienis

Parduodu auto! Rinktis supirkėjus ar fizinius asmenis?

2019 Spalio 23d.
Parduodu auto! Rinktis supirkėjus ar fizinius asmenis?

Nereikalingos transporto priemonės pardavimas gali būti labai greitas ir našus darbas, kuris padės Jums uždirbti. Tiesa, kol vieni į tai žiūri labai paprastai, tuo tarpu kiti – sudėtingiau, kadangi auto nori parduoti kuo brangiau, uždirbti daugiau, net ir tokiu atveju, kai mašina nėra to verta. Tuomet dažnai meluojama, galiausiai, randama tiesa, vyksta sutarties laužymo procesas ir taip toliau.

Visa tai labai vargina. Norėdami sutaupyti laiko ir gauti geriausią finansinį pasiūlymą – Jūsų laukia automobilių supirkimas Panevėžyje. Ekspertai tiksliai nusako – kokios galimos automobilio kainos, kaip greitai gali pasiimti auto ir viskas – dėl nieko nebereikia sukti galvos. Tačiau ar tikrai visada supirkėjams parduoti geriau nei fiziniams asmenims?

Dokumentacijos tvarkymas – ypač sudėtingas

Automobilių supirkimas Panevėžyje laimi ne tik dėl geros kainos, tačiau ir kitų papildomų paslaugų, kurias teikia supirkėjai. Viena jų yra dokumentų sutvarkymas pardavus transporto priemonę. Dažniausiai neturint patirties šioje sferoje kyla labai daug klausimų, daugeliui žmonių atrodo, kad lengva palikti klaidų, kurios vėliau brangiai kainuos. Tai yra tiesa, tad vertingiausia darbus palikti tiems, kurie tai išmano geriausiai. Šiuo atveju tai yra supirkėjai, kurie kiekvieną dieną dirba tam, kad klientai liktų patenkinti.

Bet kokio stovio auto supirkimas

Supirkėjai taip pat džiugina ir tuo, kad mielai superka bet kokio stovio auto. Tai reiškia, kad juos domina ne tik nauji automobiliai, kurie puikiai atrodo ir tuo pačiu, kurie puikiai veikia, tačiau ir daužtos transporto priemonės, kurios dažniausiai nebefunkcionalios. Puiku, kai kažkas net ir už tokias moka pinigus. Tai galiausiai paskatina pardavėjus naudotis būtent supirkimų punktų paslaugomis. Juk metalo laužą superkantys dažniausiai pasiūlo kur kas mažiau.

Auto pasiimama, tad dėl nieko nesukite galvos

Dar vienas privalumas, kuris dažniausiai skatina naudotis supirkėjų  apsaugomis, yra tai, kad jie pasirūpina taip pat ir auto paėmimu. Taigi, žmogui dėl nieko nereikia sukti galvos. Net jeigu jūs gyvenate Klaipėdoje, o supirkimo punktas yra Panevėžyje – supirkėjų rūpestis atsivežti Jūsų mašina iki savo serviso. Dėl nieko nesukite galvos, svarbiausia, kad tai jums nieko papildomai nekainuos. Verta naudotis jų paslaugomis? Tikrai taip.

Geriausi kainos pasiūlymai

Verta pasikartoti, kad supirkimo punktai realiausiai vertina transporto priemonių kainas. Kadangi jie nuolatos seka atsinaujinančią info ir puikiai žino, kiek konkrečiu metu yra verta konkreti mašina ir kiek kainuos tam tikrų defektų tvarkymas. Jie nėra interesuoti pasiūlyti ne tik per daug, tačiau taip pat ir per mažai, kadangi žino, kad kai kaina atitinka realybę – mašina greitai bus nupirkta. Štai todėl siūlome bendradarbiauti su tais, kurie realiai vertina situaciją.

 

10 tipinių serviso apgaulių

10 tipinių serviso apgaulių

Per brangi variklio alyva, anksčiau laiko pakeistos stabdžių trinkelės, per didelės techninės apžiūros išlaidos – pačios bjauriausios transporto priemonių remonto dirbtuvių apgavystės ir kaip galima nuo jų apsisaugoti.


Kuo minta jūsų automobilis?

Kuo minta jūsų automobilis?

Jeigu turime galimybę rinktis, paprastai ja naudojamės. Rinkdamiesi automobilį turime apsispręsti: kokius degalus jis naudos? Toks pasirinkimas dažnai gali turėti nemažos įtakos piniginės storiui.


Įsigyjant automobilį būtina pirkimo-pardavimo sutartis

Įsigyjant automobilį būtina pirkimo-pardavimo sutartis

Perkantiems iš užsienio šalių į Lietuvą įvežtus naudotus automobilius gyventojams valstybės įmonė „Regitra“ pataria visais atvejais surašyti pirkimo-pardavimo sutartį, joje nurodyti automobilio įsigijimo kainą, nes pasitaiko atvejų,...


Dėvėto automobilio pirkimas

Dėvėto automobilio pirkimas

Automobilio pirkimas – į ką atkreipti dėmesį? Visi esame susidūrę su devėto automobilio pirkimo ir pardavimo niuansais. Neveltui yra sakoma kad automobilio sąvininkas džiaugiasi du kartus, vieną pirkdamas, kitą parduodamas automobilį.


Atsargiai, daužtas!

Atsargiai, daužtas!

Gražiai sutvarkytas: tokių automobilių kaip šis komisuose tūkstančiai Daužtas ar ne? Iš pirmo žvilgsnio tai nustatyti labai sunku. Mes patarsime, į ką būtina atkreipti dėmesį, renkantis ir perkant naudotą automobilį. Taip gražiai, kaip šioje...


Kaip parduoti savo automobilį

Kaip parduoti savo automobilį

Gerai pažinkite savo automobilį. Jei esate automobilio šeimininkas nuo pat jo įsigyjimo pradžios, tai nebus itin sunku. Visuomet parduodami pateikite duomenis apie automobilio tipą, modelį, nuvažiuotą atstumą, paieškokite informacijos, kas jame...


Rinkodaros triukai: kodėl meluoja automobilio spidometras?

Rinkodaros triukai: kodėl meluoja automobilio spidometras?

„Toyota Yaris“ sumontuotas spidometras rodo, kad šis mažylis gali važiuoti 140 mylių per valandą greičiu. Vis dėlto realiai 106 AG automobilis neperkopia 109 mylių per valandą ribos, rašo AP. Tad kodėl šis ir daugelis kitų modelių turi...


“Toyota Avensis” diagnozė: skirtas vyresniems

“Toyota Avensis” diagnozė: skirtas vyresniems

„Toyota Avensis“ – vidutinės klasės japonų koncerno modelis nuo pat gamybos pradžios buvo patrauklus automobilis įvairaus skonio vairuotojams. Jau pirmosios kartos „Avensis“ buvo išvaizdaus dizaino, mažai gedo ir...


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!