Liepos 17d. Trečiadienis

Top 10: dažniausios automobilio pirkimo klaidos

Peržiūrų skaičius: 28164
Top 10: dažniausios automobilio pirkimo klaidos

10 didžiausių automobilio pirkimo klaidų iš Askmen.com.

Jei neesate pirkėjas, kuris turi daug pinigų, automobilio pirkimas tikrai nebus spontaniškas. Toks svarbus pirkinys reikalauja didelio finansinio planavimo ir tinkamo jūsų skoniui ir kišenei automobilio suradimo.

Nepaisant pirkinio svarbos perkant automobilį, dažnai padaroma daug klaidų. Jeigu galvoji parduoti seną automobilį ir įsigyti naują, pirmiausia perskaityk šiuos patarimus, kurie leis išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.

10. Neatliekamas tinkamas tyrimas

Ši klaida, tikriausiai yra padaroma dažniausiai, todėl, kad surasti tinkamą automobilį ir mokėjimo planą, reikalauja pakankamai daug laiko.

Pirmiausia reiktų apžvelgti paskutines naujienas automobilių žurnaluose ir internetiniuose puslapiuose, peržvelgti skelbimus laikraščiuose ir internete. Svarbiausia, peržvelkite kainas, palyginkite jas su tomis, kurias siūlo gamintojai (siūlomą kainą jie pateikia oficialiuose interneto puslapiuose).

9. Perkama ne tas automobilis, kurio iš tiesų reikia.

Išsirink tokį automobilį, kuris atitiktų tavo gyvenimo stilių. Tau gali patikti mielai atrodantis rodsteris, tačiau jei turi šeimą, tai tikrai nebus gera idėja. Nėra nieko blogiau nei nusipirkti nepraktišką automobilį, todėl neleisk, kad tave sugundytų patrauklus automobilio dizainas. Pagalvok, kam dažniausiai naudoji automobilį ir kokios jo savybės tau svarbiausios. Pavyzdžiui, jei daug keliauji tau gali būti svarbus automobilio ekonomiškumas ir talpumas.

8. Perkama per greitai

Tikriausiai visada galvojote, kad žmonės laukia per ilgai prieš pirkdami automobilį? Tačiau tiesa yra ta, kad dažniausiai yra perkama per greitai. Dažniausiai atsitinka taip, kad vis dar mokėdami paskolą už seną automobilį, pirkėjai nusprendžia įsigyti naują. Pardavėjai, matydami, kad lengvai gal parduoti automobilį, įtikina, kad senos paskolos dalis bus tiesiog perkelta prie naujos. Tačiau pažiūrėkime, kas atsitinka. Jūsų prieš dešimt metų pirkto automobilio vertė yra gerokai nukritusi, todėl likusi paskolos dalis kartu su palūkanomis bus žymiai didesnė nei seno automobilio pardavimo kaina. Dabar paskaičiuokite, kad nusipirkus naują automobilį, jums reikės mokėti dar ir už jį. Todėl neskubėkite ir gerai įvertinkite savo finansines galimybes.

7. Apsilankyti tik pas artimiausius pardavėjus

Jei turite pakankamai laiko vaikščioti po parduotuves vien tam, kad rastumėte patinkančius marškinėlius, skirkite pakankamai laiko ir automobilio pirkimui. Aplankykite ne tik savo miesto, ar net šalies pardavėjus ir skirkite tam pakankamai laiko.

6. Neišbandyti automobilio

Ar kada nors perkate drabužius jų nepasimatavęs? Žinoma, kad ne. Tačiau kodėl tada žmonės taip dažnai perka automobilius jų neišbandę?

Išbandydami automobilį, jūs ne tik akivaizdžiai pamatysite jo savybės, privalumus ir trūkumus, bet ir pajausite labai svarbų dalyką - ar jums teikia malonumo jo vairavimas.

5. Klaidos derybų metu

Kai deriesi, niekada nepriimk pardavėjo „ne“, kaip galutinio ir nenuginčijamo atsakymo. Kalbėk ir tarkis su juo atskirai dėl skirtingų aspektų: seno automobilio pardavimo kainos, naujo automobilio pirkimo kainos, palūkanų ir kitų dalykų. Nemaišyk jų tarpusavyje ir dėl kiekvieno pabandyk išgauti palankiausią variantą. Tam negailėk nei savo laiko, nei pastangų.

Derėdamasis nepasiduok emocijoms. Pardavėjas iš karto pastebės, jei automobilis tau tikrai patinka ir stengsis tuo pasinaudoti, todėl būk budrus.

Jei tam pačiam pardavėjui, iš kurio perki naują automobilį, ruošiesi parduoti seną, turėk galvoje, kad jis bus linkęs mokėti tuo daugiau už seną, kuo brangesnis bus tavo išsirinktas automobilis.

4. Pasitikėti labai mažų arba 0% palūkanų reklamomis

Neapsigauk reklamomis, kurios skelbia, kad palūkanos siekia 0%, nes tokios jos bus tik pirmuosius mėnesius. Iš tikrųjų daug patikimiau paskolą imti ne iš pardavėjo, bet iš bankų. Pasidomėk, kokias paskolos galimybes jie gali pasiūlyti.

3. Nepaklausti apie papildomas išlaidas

Iš karto pasidomėk papildomomis išlaidomis, kurios gali žymiai pakelti automobilio kainą. Tau tai gali būti itin aktualu, jei taupai kiekvieną centą. Naujų automobilių pardavėjai dažnai į automobilio kainą neįskaičiuoja tokių išlaidų, kaip sėdynių apmušalai, antikorozinis padengimas, dokumentų tvarkymas ir kitos papildomos išlaidos.

2. Galvoti ne apie mokėjimo sąlygas, o kainą

Beveik visi klientai pakliūna į šiuos spąstus: pardavėjai dažnai siūlo nedideles mėnesines įmokas.

Tačiau už mažos įmokos, kurią turėsi įmokėti kas mėnesį dažniausiai slepiasi įspūdingi laikotarpiai, kuriuos turėsi juos mokėti. Ilgesnis mokėjimo laikas reiškia proporcingai didesnes palūkanas, kurias tau teks sumokėti.

1. Nepagalvoti apie draudimo išlaidas
Net jei radai tau įkandamą automobilio kainą, nepamiršk pagalvoti apie draudimo išlaidas. Priklausomai nuo perkamo automobilio draudimo mokestis gali tapti sunkia našta.

Dėvėto automobilio pirkimas

Dėvėto automobilio pirkimas

Automobilio pirkimas – į ką atkreipti dėmesį? Visi esame susidūrę su devėto automobilio pirkimo ir pardavimo niuansais. Neveltui yra sakoma kad automobilio sąvininkas džiaugiasi du kartus, vieną pirkdamas, kitą parduodamas automobilį.


Šešios taisyklės perkant naują automobilį

Šešios taisyklės perkant naują automobilį

Naujo automobilio pirkimas tikrai neturėtų būti įtampą keliantis įvykis, pilnai ištuštinantis jūsų piniginę. Tam, kad tai pavyktų sklandžiai, tiesiog laikykitės šių taisyklių. Geriausias būdas sėkmingai nusipirkti mašiną yra vengti situacijos, kai...


Greičių dėžių „mados“

Greičių dėžių „mados“

Ar 2014 m. vis dar norėsime mechaninės greičių dėžės, o gal visi vairuosime automobilius su protingomis automatinėmis transmisijomis? Kas jos viduje? Krumpliaračių rinkinys ir pedalu valdoma sankaba Kas ją naudoja? Beveik kiekvienas automobilių...


“Toyota Avensis” diagnozė: skirtas vyresniems

“Toyota Avensis” diagnozė: skirtas vyresniems

„Toyota Avensis“ – vidutinės klasės japonų koncerno modelis nuo pat gamybos pradžios buvo patrauklus automobilis įvairaus skonio vairuotojams. Jau pirmosios kartos „Avensis“ buvo išvaizdaus dizaino, mažai gedo ir...


Pirkti naują ar dėvėtą automobilį?

Pirkti naują ar dėvėtą automobilį?

Pirkti dėvėtą automobilį Lietuvoje yra normalu. Lyginant naują automobilį su dėvėtų paprastas žmogus mato nedaug skirtumų. Dažnai yra svarbiausia kaina, išvaizda ir prestižas. Tiesa, naujas ir dėvėtas automobilis turi daugiau skirtumų nei atrodo...


Netikėkite reklama arba ką nutyli automobilių pardavėjai

Netikėkite reklama arba ką nutyli automobilių pardavėjai

Naujų automobilių gamintojai nevengia pasigirti itin mažomis kuro sąnaudomis, tačiau tokia reklama dažniausiai neatspindi tiesos. Kodėl taip yra, bandė aiškintis BBC tarnyba.


Rinkodaros triukai: kodėl meluoja automobilio spidometras?

Rinkodaros triukai: kodėl meluoja automobilio spidometras?

„Toyota Yaris“ sumontuotas spidometras rodo, kad šis mažylis gali važiuoti 140 mylių per valandą greičiu. Vis dėlto realiai 106 AG automobilis neperkopia 109 mylių per valandą ribos, rašo AP. Tad kodėl šis ir daugelis kitų modelių turi...


Kaip atpažinti „skendusią“ mašiną?

Kaip atpažinti „skendusią“ mašiną?

Potvynio automobiliui padarytą žalą gali būti sunku pastebėti, nes fiziškai jos gali būti padaryta visai nedaug. Tačiau mašina, kuri yra buvusi po vandeniu, tiesiogine to žodžio prasme supus „iš vidaus“.


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!

Mes jau čia Mes jau čia