Gruodžio 8d. Sekmadienis

Televizija automobilyje, DVD montavimas

Peržiūrų skaičius: 37648
Televizija automobilyje, DVD montavimas

Kasmet visame pasaulyje žinomos automobilių aparatūros gamintojos stengiasi sukurti vis modernesnę, kokybiškesnę ir universalesnę garso ir vaizdo techniką bei pasiūlyti kuo didesnį pasirinkimą. Pirkėjui tai ypač naudinga: nuolat pingančios gamybos technologijos, didesnė pasiūla skatina mažinti gaminių kainas.
Vis labiau mažėjančios gamybos technologijų kainos sudaro sąlygas į daugelį metų buvusią monopolinę automobilių aparatūros gamybos rinką įsiveržti naujoms kompanijoms, kurios „apsiginklavusios“ naujausiomis technologijomis, dideliu kokybiškų gaminių asortimentu. Tokios firmos - nemenkas pavojaus ženklas automobilių garso ir vaizdo technikos rinkos senbuvėms: ateina laikas dalytis rinka su naujokėmis.
Pastaruoju metu jau nieko nestebina vaizdo ir garso technika automobilyje. Tereikia užsukti į artimiausią firmą, prekiaujančią automobilių garso ir vaizdo aparatūra - ir Jums bus pasiūlyta viskas, ko reikia moderniai daugialypės terpės sistemai su įvairiausiais monitoriais, TV imtuvais, universaliųjų skaitmeninių diskų (toliau - DVD diskų) grotuvais, navigacijos įrenginiais ir net žaidimų kompiuteriais.
Šiandien televizija automobilyje - vienas paprasčiausių uždavinių, turintis net keletą įgyvendinimo būdų. Dauguma gamintojų šiandien siūlo į standartinio dydžio (1 DIN) vietą telpantį 5, 6 ar 7 colių įstrižainės monitorius, turinčius vidinį TV imtuvą. Tokiam įrenginiui tereikia papildomos keturių polių antenos - ir keliaudami galėsite žiūrėti mėgstamas TV laidas.
Automobilių monitoriai turi dideles garso ir vaizdo sistemos plėtimo galimybes. Daugumoje jų įrengti net keli papildomi ekranėliai, kurie naudojami, kai pagrindinis monitorius yra uždarytas. Šiuose vaizdo aparatuose dažniausiai montuojami ir radijo imtuvai. Populiarėjant namų kinui, monitoriuose pradėti rengti ir DVD diskų grotuvai. Tiesa, tokie įrenginiai kol kas yra gana brangūs ir juos gamina tik didžiausios automobilių garso ir vaizdo technikos gamintojos.
Norint automobilyje žiūrėti televiziją, reikės monitoriaus, išorinio TV imtuvo. Pagrindinis TV imtuvas „paslepiamas“ automobilio bagažinėje, o monitorių galima montuoti kur tik patogu.
Šiuo metu gaminami keli monitorių modeliai. Vienus galima tvirtinti prie lubų, kitus montuoti į sėdynių atlošus ar į kitas automobilio salono detales. Yra ir tiesiog pastatomų monitorių.
Automobilio salono detalėse rengiamų monitorių ekranus galima nuimti, panašiai kaip nuimami kompaktinių diskų grotuvų valdymo skydeliai. Tai labai patogu saugantis nuo ilgapirščių. Nenorintiems keisti automobilio interjero, gamintojai siūlo įvairius monitorių laikiklius, kurie yra lengvai uždedami ir nuimami.
Automobilio lubose rengiami monitoriai, lyginant su kitais modeliais, yra didesnės ekrano įstrižainės: salone montuojamų monitorių įstrižainė vidutiniškai siekia 7 colius, o lubose montuojami monitoriai gali būti net ir 17 colių įstrižainės.
Šaltinis: Vaizdo, garso, informacinių technologijų ir elektronikos žurnalas (2005 liepa VI)

Monitoriaus montavimas automobilio sėdynės pagalvėlėje

Automatinė parkavimo sistema

Automatinė parkavimo sistema

Parkavimo sistema – tai modernus įrenginys, kuriuo pagalba galima saugiau ir patogiau vairuoti automobilį atbuline eiga. Parkavimą bei manevravimą nedidelėje erdvėje, ypač tamsiu metu, palengvina jutikliai, įrengti priekiniame ir galiniame...


Hyundai i30 Naujas rūbas

Hyundai i30 Naujas rūbas

Prieš penkerius metus pasirodęs pirmos kartos Hyundai i30 atrodė itin paprastai. Tačiau naujasis modelis atrodo išties viliojamai, o Frankfurto parodoje prie jo buvo sunku prasibrauti.


Kurių automobilių salonas plačiausias ir siauriausias

Kurių automobilių salonas plačiausias ir siauriausias

Parametras, kurį aptarsime šįkart, vairuotojų širdyse tikrai nesukelia tiek emocijų, kiek, pavyzdžiui, didelė variklio galia ar galingas sukimo momentas. Vis dėlto salono plotis, važinėjant automobiliu kasdien, yra labai svarbus dydis, nuo kurio...


Kokiais visureigiais važinėsime 2025-aisiais?

Kokiais visureigiais važinėsime 2025-aisiais?

Kasmet lapkričio pabaigoje-gruodžio pradžioje vykstanti Los Andželo automobilių paroda tradiciškai pritraukia aibę ateities transporto vizijų. „Mercedes-Benz“ kompanija paskelbė, kad šiemet parodai paruošė koncepciją, kuri leidžia...


Stabdžių suportų dažymas

Stabdžių suportų dažymas

Stabdžių suportas – tai mechanizmas priverčiantis stabdžių kaladėles spaustis prie stabdžių disko ir stabdyti ratą ir atvirkščiai – atlaisvina stabdžių kaladėles, kad ratas riedėtų laisvai. Automobilis turi du stabdžių suportus...


Ženevos automobilių paroda 2012

Ženevos automobilių paroda 2012

Ženevos automobilių paroda (pranc. Salon International de l'Auto, angl. Geneva Motor Show) – kasmetinė automobilių paroda, vykstanti kovo mėn. Ženevoje (Šveicarija); vienas svarbesnių tokio tipo renginių pasaulyje. Paroda įsikūrusi...


BMW dizainas įvertintas prestižiniuose „red dot“ adovanojimuose

BMW dizainas įvertintas prestižiniuose „red dot“ adovanojimuose

Vokietijos automobilių koncerno „BMW Group“ dizaino komanda už pasiekiamus įvertinta prestižiniu, dizaino Oskaru visame pasaulyje vadinamu, „red dot” dizaino apdovanojimu.


Kaip apklijuoti automobilį 3D carbon plėvele

Kaip apklijuoti automobilį 3D carbon plėvele

3D Carbon plėvelė - itin geros kokybės, lengvai formuojasi bei tvirtai limpa prie pagrindo. Atspari vandeniui, šalčiui bei karščiui, smėliui, automobilių plovimo chemijai, aukšto slėgio vandens srovei. Plėvelę galite naudoti tiek automobilio...

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!

Mes jau čia Mes jau čia