Gruodžio 8d. Sekmadienis

Citroen remontas: patikėkite tik profesionalams

Peržiūrų skaičius: 3110
Citroen remontas: patikėkite tik profesionalams

Automobilio remontas gali tapti tikru išbandymu kiekvienam vairuotojui, jeigu pasirenkate  netinkamus meistrus arba patys bandote gelbėti savo automobilį turėdamas mažai tam reikalingų žinių. Be to, šiais laikais sunkiai įsivaizduojamas mašinų remontas be kompiuterinės diagnostikos. Tik tiksliai nustačius gedimą, galima imtis automobilio remonto. Idealiausia pasirinkti tokį autoservisą, kuris specializuojasi konkrečios markės automobilių diagnostikos ir remonto darbuose.

Tad jeigu vairuojate Citroen automobilį ir Jums prireikė remonto, pirmas žingsnis, kurį privalote atlikti – rasti įmonę, kurios pagrindinė specializacija yra Citroen remontas. Tuomet galima plačiau pasidomėti, kokias remonto paslaugas Jums suteiks jos specialistai.

Svarbu, kad gedimus nustatytų ne tik kompiuteris. Didelį meistro profesionalumą rodo gebėjimas rasti defektus ir laiku padaryti tinkamas išvadas. Savo klientus tausojančių  įmonių darbuotojai visuomet detaliai paiškins gedimo priežastis, remonto eigą ir numanomą palankių rezultatų datą. Jeigu Jums automobilis reikalingas kiekvieną dieną, o remontas užtruks ilgiau, tuomet didelis autoserviso privalumas – galimybė pasiūlyti pakaitinį tos pačios markės automobilį.

Šiomis dienomis itin tendencinga paslaugų gavimo galimybėmis domėtis internetinėse paieškose. Tai galioja ir Citroen automobilių remontui. Jūsų suvesti paieškos žodžiai – citroen remontas pasiūlys keletą šias paslaugas teikiančių įmonių. Verta žinoti, jog  tikrai kvalifikuotas autoservisas disponuoja:

  • tinkamos aukštos kvalifikacijos specialistais;
  • originalia technine Citroen dokumentacija;
  • geros kokybės specializuotais įrankiais ir diagnostiine įranga;
  • originaliomis Citroen atsarginėmis detalėmis.

Diagnostikos įrangos prietaisas bus  prijungiamas prie jūsų automobilio diagnostikos jungės, dar kitaip vadinamo lizdo. Šis būdas leis prietaiso ekrane analizuoti automobilio technines sistemas ir greitai atrasti defektus. Tikriausiai niekam ne paslaptis – kuo greičiau surandama gedimo priežastis ir nustatomi reikiami remonto darbai, tuo greičiau jie bus atlikti ir automobilio remontas Jums atsieis gerokai pigiau. Be to, norėdami išsaugoti gerą savo įmonės vardą ir įgyti nuolatinių klientų, autoserviso meistrai dažnai pasiūlo nemokamų paslaugų: nemokamai pakeisti  alyvą, keičiant padangas patikrinti pakabą ir kt.

Taigi,  jeigu mėgstate vairuoti prancūzišką automobilį, bet jaudinatės jog mūsų šalyje jų remontas gali būti komplikuotas, nusiraminkite – Citroen remontas taps tik maloniu prisiminimu apie bendravimą su kvalifikuotais specialistais.

Dujų kartos – pirma, antra ar ketvirta dujų karta, kuo jos skiriasi?

Dujų kartos – pirma, antra ar ketvirta dujų karta, kuo jos skiriasi?

Dujų įranga pagal savo konstrukciją, paskirtį ir sudėti yra skirtstoma į keturias kartas kurias mėginsime aprašyti individualiai keik žemiau pradedant paprasčiausia, baigiant populiariausia tiesiogine arba ketvirta dujų įrangos karta.


Naudota dujų įranga, ar verta?

Naudota dujų įranga, ar verta?

Šiais laikais daugelis susigundo naudota dujų įranga, bet čia mes norime jus įspėti kad nebūtų kaipo toje patarlėje kur taupus moka du kartus. Jei jau nuspręsite pigiau ieškoti dujų įrangos, dėvėtus galima pirkti tik keletą mazgų o esminius keisti...


Atmintinė automobilio remontininkui

Atmintinė automobilio remontininkui

Automobilių remonto dirbtuvėse galima būtų išvengti daugelio nelaimingų atsitikimų, jeigu didesnis dėmesys būtų kreipiamas į numatytas saugos priemones. Tai taikoma ir tada, kai pats vadovas prižiūri savo darbuotojų saugų elgesį darbo metu.


Skubus važiuoklės remontas Vilniuje

Skubus važiuoklės remontas Vilniuje

Pakalbėkime apie automobilio gedimo priežastis, kurios prasideda nuo netvarkingos važuoklės. Dažnai nesuvaldyto automobilio kelyje ar išlūžusio rato priežastis, tai neprižiūrėtos automobilio važiuoklės pasekmė. Norėdami užbėgti šiems įvykiams už...


10 tipinių serviso apgaulių

10 tipinių serviso apgaulių

Per brangi variklio alyva, anksčiau laiko pakeistos stabdžių trinkelės, per didelės techninės apžiūros išlaidos – pačios bjauriausios transporto priemonių remonto dirbtuvių apgavystės ir kaip galima nuo jų apsisaugoti.


Trumpai apie kompiuterinę autodiagnostiką

Trumpai apie kompiuterinę autodiagnostiką

Pasak visagalės vikipedijos, per pastaruosius pusantrų metų buvo pristatyta daugiau nei 70 naujų automobilių modelių – visi vienas už kitą modernesni. Kartais tiesiogine prasme, visi mechaniniai manevrai vykdomi vienu mygtuko paspaudimu....


Automobilio šarnyrai. Kas tai?

Automobilio šarnyrai. Kas tai?

Viena iš taip pat svarbių automobilio pakabos detalių yra judančias dalis jungiantys – šarnyrai. Šarnyrai – angliškai vadinami ball joints sujungia pakabos detales kurių esmė išlaikyti stabilumą pakabai keičiant jos aukštį, važiuojant...


Patarimai vairuotojams - kaip patiems nustatyti automobilio gedimus

Patarimai vairuotojams - kaip patiems nustatyti automobilio gedimus

Jei variklio balse atsiranda žemų gaidų su netolygiu „spjaudymusi“, metas patikrinti vandens siurblį. Jei girdite aukšto tono garsą, panašų į varpo skambėjimą, vadinasi, pradėjo bildėti švaistiklių ir stūmoklių grupės detalės....


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!

Mes jau čia Mes jau čia