Gruodžio 13d. Ketvirtadienis

Geras autoservisas Vilniuje

2018 Gegužės 10d.
Peržiūrų skaičius: 3292

Pakalbėkime apie profesionalias, įvairias automobilių remonto paslaugas, kurios tikrai sukelia nemažą galvos skausmą, kai reikia patikimo, greito autoserviso "Čia ir dabar". Transporto priemonės reikalauja nemažai priežiūros. Nė vienas automobilio savininkas dar neturėjo tokio automobilio, kuris nepatirtų vienokių ar kitokių techninių nesklandumų ar gedimų. Tad ką gi daryti sugedus automobiliui? Važiuoti pas pažįstamus meistrus? Bandyti remontuoti pačiam?

Ar vykti į artimiausią autoservisą?

Žinoma, geriausia kreiptis į profesionalus! Reikia pastebėti, jog išsirinkti autoservisą gali būti nelengva,ypač,jei šiomis paslaugomis planuojate pasinaudoti pirmą kartą. Renkantis autoservisą reikia žiūrėti kokiu remontu jis užsiima, nes jei problemos su važiuokle, tai nevažiuosime į autoservisą, kuris nieko neišmano apie tai, pataria J&R SERVICE GROUP vadovas Robertas. Todėl sugedus autotransporto priemonei nepulikte važiuoti į artimiausią autoservisą. Visada pasidomėkite kokie atsiliepimai kitų klientų, kiek metų dirba autoserviso specialistai. Automobilio remontas turi būti atsakingas, nes nuo jo priklauso gyvybė. Ir jei jau randate tinkamus meistrus patariame nuolat pas juos ir atlikti remonto darbus. Kodėl? Nes jie žinos Jūsų automobilio visas bėdas, todėl greitai ir patikimai viską sutvarkys. Kartais nutinka taip, kad automobilis buvo remontuotas dideliame autoservise, bet paslaugos atliktos nekokybiškai ir problemos atsinaujino. Tokiu atveju visada atsiminkite, kad kuo didesnis autoservisas, kuo daugiau meistrų, tuo daugiau ir nuomonių. Ir plius, automobilio remontas gali užtrukti, o tai sukelia nepatogumų, nes mes visi norime, kad automobilis būtų sutvarkytas per vieną dieną. Todėl važiuojamt į didelį autoservisą tikrai susiduriste su tam tikrais nesklandumais. J&R SERVICE GROUP vadovas pataria, nebijokite mažų autoservisų, nes kuo mažesnis servisas, tuo greičiau atliekami darbai, tuo geresnis kainų santykis ir atsakingesnis meistrų darbas. Ir dažniausiai tokie autoservisai suremontuoja automobilį per dieną ir dirba Jums patogiu metu, net ir savaitgaliais.

J&R  SERVICE GROUP autoservisas Vilniuje, Žalgirio g. 131 siūlo platų automobilių ir mikroautobusų remonto bei priežiūros paslaugų spektrą.

Atliekame beveik viską!
Daugiau informacijos:
868540195
Kada verta tekinti stabdžių diskus o kada keisti naujus?

Kada verta tekinti stabdžių diskus o kada keisti naujus?

Šis klausimas visuomet iškyla, ypač norint sutaupyti pinigų kas mūsų vairuotojams tikrai yra svarbu. Visų pirma – diskus tekinti galima tuomet, kai jie yra pakankamai stori ir jų storis nesiekia minimalaus stabdžių disko storio. Jei diskas...


Automobilių remontas: oficialios automobilių atstovybės prieš privačias dirbtuves

Automobilių remontas: oficialios automobilių atstovybės prieš privačias dirbtuves

Ne paslaptis, jog absoliuti dauguma vairuotojų Lietuvoje automobilius perka ne iš įgaliotųjų atstovybių, o pagal skelbimus laikraščiuose ar viename iš galybės interneto portalų. Visgi automobilio pirkimas iš salono turi vieną didelį pliusą –...


Pavarų dėžių konstrukcijos, tipai

Pavarų dėžių konstrukcijos, tipai

Pavarų dėžės yra naudojamos įvairiose pramoniniuose įrengimuose ir transporto priemonėse tam, kad pakeisti sukimosi greitį ir sukimo momentą. Automobiliuose naudojamos dviejų tipų pavarų dėžės: Mechaninės ir Hidromechaninės.


Automobilio remontas gali atsieiti pigiau

Automobilio remontas gali atsieiti pigiau

Augančios degalų kainos lemia, kad važinėti automobiliu darosi vis brangiau. Tuo tarpu kitos būtinos išlaidos nemažėja, o atlyginimai kartais net susitraukia. Taigi, kiekvienam vairuotojui svarbu sutaupyti. Šiame straipsnyje parašysiu kelis...


Trūkusio pagrindinio diržo pasekmės – verta žinoti!

Trūkusio pagrindinio diržo pasekmės – verta žinoti!

Paskirstymo diržo keitimas gali pasirodyti brangi ir nebūtina paslauga – bet nepamirškime jog nutrūkęs variklio paskirstymo diržas gali padaryti daug žalos Jūsų automobilio varikliui.


Mikroautobusų remontas Vilniuje

Mikroautobusų remontas Vilniuje

Sugedus lengvajam automobiliui autoservisą rasite tikrai nesunkiai. O ką daryti jei turime mikroautobusą? Ar didesnių gabaritų automobilį? Ir jis sugenda pačiu netinkamiausių momentu? Juk rasti specializuotą autoservisą yra ne taip ir lengva, nes...


Vairo traukių, traukės antgalių ir apsauginių gumų remontas

Vairo traukių, traukės antgalių ir apsauginių gumų remontas

Vairo traukių remontas ir traukės antgalių keitimas. Mūsų automobilių vairo mechanizmas yra kone viena iš labiausiai tiesiogiai įtakojančių Jūsų saugumą elementų todėl vairo mechanizmą būtina turėti ir išlaikyti tvarkingą.


Guolių keitimas, guolių presavimas

Guolių keitimas, guolių presavimas

Kiekvienas automobilis turi bent jau po keturis rato guolius. Automobilyje guolių yra kur kas daugiau nei keturi, bet apžvelgsime būtent rato guolių keitimą ir presavimą, priežastis kodėl jie genda ir kaip atpažinti sugedusį rato guolį.


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!

Vienpliusai.lt Vienpliusai.lt Vienpliusai.lt Vienpliusai.lt