Vasario 20d. Ketvirtadienis

Automobilių dažymo kameros

Peržiūrų skaičius: 59848
Automobilių dažymo kameros

Lietuvoje automobiliams dažyti naudojamos kelių tipų dažymo kameros:

• automobilis pastatomas taip vadinamoje saloje, aplink jį yra vanduo. Taip siekiama
išvengti dulkių. Dažant tokiose kamerose, nuodingi garai išleidžiami iš kameros, o šviežias oras įleidžiamas pro filtrus. Džiovinimo metu oras kameroje cirkuliuoja ratu ir yra filtruojamas. Tokių kamerų šiuo metu jau yra nedaug.

• Dažniausiai automobiliams dažyti šiuo metu įsigyjamos įvairių užsienio firmų dažymo kameros (belgų firma SIMA, vokiečių HERBERTS ir kt.). Jos yra modernios, valdomos kompiuterių, džiovinama infraraudonaisiais spinduliais arba spec. lempomis. Dažant oras imamas iš atmosferos ir patenka į rupaus valymo filtrą (pašalinamos dulkės). Oro traukimo ventiliatoriai nukreipia oro srautą į kaitintuvus, kuriuose sušyla iki 20 °C. Toks oras ventiliaciniais kanalais pro smulkaus valymo filtrus patenka į dažymo kamerą.

Smulkaus valymo filtrai išdėstyti visame kameros lubų plote, todėl oro srautas tolygiai teka iš viršaus į apačią apgaubdamas automobilio kėbulą. Dažant šiose kamerose gaunama geresnė dažyto paviršiaus kokybė.

Vandens dėmės

Vandens dėmės

Požymiai:  Apvalios, išryškėjusios dėmės ant viršutinės lako dangos. Priežastys:  Lašų patekimas ant šviežiai dažyto ir pilnai nesukietėjusio paviršiaus, dažniausiai ant horizontalių paviršių.


Kėbulo geometrijos atstatymas

Kėbulo geometrijos atstatymas

Autoįvykio metu dažniausiai pažeidžiama ir brangiausia automobilio dalis - kėbulas. Stipresni susidūrimai su kliūtimis dažniausiai pažeidžia ir rėmą, atramines kėbulo dalis. Tokiu atveju pagrindinis automobilio kėbulo remonto uždavinys - atstatyti...


Automobilio paruošimas dažymui

Automobilio paruošimas dažymui

Jei jau dėl vienų ar kitų priežasčių tenka dažyti automobilio kėbulą ar atskiras jo dalis, be abejo pagrindinis tikslas padaryti tai ir estetiškai, ir kokybiškai. Nuo ko priklauso ar džiaugsimės galutiniu rezultatu ? Dažnas automobilio...


Matiškumas

Matiškumas

Požymiai: Dengiamas lakas netekęs blizgesio. Priežastys: Neišdžiūvęs užpildo sluoksnis. Naudojamas netinkantis skiediklis. Kietiklių, sureagavusių su vandeniu, naudojimas.


Dėmės nuo poliravimo

Dėmės nuo poliravimo

Požymiai:  Apvalios poliravimo žymės su sumažėjusiu blizgesiu. Priežastys:  Netinkamų poliravimo medžiagų naudojimas, pernelyg kruopštus atstatomojo paviršiaus poliravimas, dengiamasis lakas nepakankamai išdžiūvęs.


Kai švenčiama netoli automobilių

Kai švenčiama netoli automobilių

Didžiosios metų šventės dovanoja ne vien tik džiaugsmą, bet ir rūpesčių. Ypač tų automobilių savininkams, kurių keturračiai pagalbininkai "nakvoja” po atviru dangumi. Ne vienas mūsų po Naujųjų metų sutikimo ar kitos didelės šventės, kai...


Automobilių dažymas

Automobilių dažymas

Bėgant laikui automobilio spalva ima blankti, atsiranda įvairiausių įbrėžimų, dėmių. Tada turbūt ne vienas savininkas susimąsto, kad transporto priemonę reikia perdažyti. Tačiau ne visi žino, kam ryžtasi. Jei nusprendėte, kad laikas atnaujinti...


Kodėl dažant atsiranda dulkės / šiukšlės

Kodėl dažant atsiranda dulkės / šiukšlės

Požymiai: Dalelė iškilusi iš dengiamojo lako. Priežastys: Dažoma plokštuma blogai nuvalyta. Nešvarus filtras. Žemas spaudimas dažymo kameroje. Nepritaikyta darbo apranga.

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!