Vasario 16d. Šeštadienis

Kėbulo virinimo darbai Vilniuje

2018 Birželio 4d.
Peržiūrų skaičius: 8864
Kėbulo virinimo darbai Vilniuje

Kėbulo karkasas yra vienas iš pagrindinių vairuotojo ir keleivių saugumo elementų, todėl jis turi būti tinkamai prižiūrimas. Korozija – amžinas visų automobilių priešas, neaplenkiantis nė vienos transporto priemonės, net pačios naujausios. Metalų korozija – savaiminis metalų irimas, vykstantis dėl cheminės ar elektrocheminės metalų ir aplinkos sąveikos.

Atsiradusios rūdys – tai  rezultatas, o korozija – tai ilgalaikis procesas, todėl korozija tuo ir pavojinga, kad kai jos rezultatai tampa matomi – paprastai ką nors daryti jau būna vėlu arba labai brangu. Korozijos židiniai atsiranda net nedaug įbrėžus kėbulą. Dažnai į tai  nekreipiant dėmesio pažeistą vietą tik uždažome. Deja, tai rūdijimo proceso nesustabdo - korozija prasideda ir po dažų sluoksniu. Rūdys dažniausiai pažeidžia automobilio sparnus, arkas, durų apačias, dugną. Jei norite toliau būti saugūs kelyje, teks kreiptis į meistrus, kurie stipriai pažeistas vietas pakeis nauju metalu. Rekomenduojame J&R Service Group autoserviso meistrus. Kurie kruopsčiai atliks apžiūrą, įvertins korozijos pažeidimus ir kokybiškai atliks virinimo darbus, padengs antikorozine danga ir galėsite vėl saugiai eksplotuoti transporto priemonę.
Automobilo kėbulo darbai: dugno remontas ir virinimas, slenksčiu remontas ir virinimas, padengimas antikorozinia danga, aliuminio ir kitų metalų virinimas, ratlankių suvirinimas ir visi kiti automobilių virinimo darbai.

Daugiau informacijos:
868540195
Žalgirio g. 131, Vilnius

Dažymo klaidos: (nuovarvos)

Dažymo klaidos: (nuovarvos)

Požymiai: Lako nuovarvos ant vertikalių kėbulo dalių. Priežastys: Netolygus lako užpūtimas. Nesilaikyta medžiagos klampumo reikalavimų. Naudojamas netinkamas tirpiklis (skiediklis).


Kėbulo remonto darbai. Ką reikia žinoti

Kėbulo remonto darbai. Ką reikia žinoti

Auto įvykio metu pažeidus kėbulą ar laikui bėgant eksploatuojant automobilį neišvengiamai atsiranda kėbulo dažų dangos pažeidimų, kurie paspartina korozijos židinių atsiradimą. Nereikėtų labai džiaugtis automobilių gamintojų ir pardavėjų...


Automobilio paruošimas dažymui

Automobilio paruošimas dažymui

Jei jau dėl vienų ar kitų priežasčių tenka dažyti automobilio kėbulą ar atskiras jo dalis, be abejo pagrindinis tikslas padaryti tai ir estetiškai, ir kokybiškai. Nuo ko priklauso ar džiaugsimės galutiniu rezultatu ? Dažnas automobilio...


Automobilių kėbulų paruošimas perdažymui

Automobilių kėbulų paruošimas perdažymui

Visiškai paruošiami ir perdažomi naujesni, dažniausiai avarijose apgadinti automobiliai. Perdažymas priklauso nuo apgadinimo lygmens. Automobiliams taikomas: dalinis perdažymas, kai perdažomos durelės, variklio dangčiai, sparnai ir kt.; visas...


Dažymo brokas: Dėmės (metalikas)

Dažymo brokas: Dėmės (metalikas)

Požymiai: Neuždažytas plotas metaliko efekte. Priežastys Užpildo ir glaisto sluoksnis kai kuriose vietose galėjo būti prašveistas. Kietintojo perdozavimas poliesteriniame glaiste.


Dėmės nuo poliravimo

Dėmės nuo poliravimo

Požymiai:  Apvalios poliravimo žymės su sumažėjusiu blizgesiu. Priežastys:  Netinkamų poliravimo medžiagų naudojimas, pernelyg kruopštus atstatomojo paviršiaus poliravimas, dengiamasis lakas nepakankamai išdžiūvęs.


Vandens dėmės

Vandens dėmės

Požymiai:  Apvalios, išryškėjusios dėmės ant viršutinės lako dangos. Priežastys:  Lašų patekimas ant šviežiai dažyto ir pilnai nesukietėjusio paviršiaus, dažniausiai ant horizontalių paviršių.


Krateriai dažant automobilį

Krateriai dažant automobilį

Požymiai: Kraterio pavidalo įdubimai su iškilusiais kraštais. Priežastys: Paviršius nepakankamai nuvalytas su priemone silikono valymui. Naudojamas dažymui oras užterštas tepalu ir vandens kondensatu. Orą filtruojantis elementas neatitinka...

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!

Autodiagnostika Autodiagnostika Autodiagnostika