Gruodžio 13d. Ketvirtadienis

Kėbulo virinimo darbai Vilniuje

2018 Birželio 4d.
Peržiūrų skaičius: 6802
Kėbulo virinimo darbai Vilniuje

Kėbulo karkasas yra vienas iš pagrindinių vairuotojo ir keleivių saugumo elementų, todėl jis turi būti tinkamai prižiūrimas. Korozija – amžinas visų automobilių priešas, neaplenkiantis nė vienos transporto priemonės, net pačios naujausios. Metalų korozija – savaiminis metalų irimas, vykstantis dėl cheminės ar elektrocheminės metalų ir aplinkos sąveikos.

Atsiradusios rūdys – tai  rezultatas, o korozija – tai ilgalaikis procesas, todėl korozija tuo ir pavojinga, kad kai jos rezultatai tampa matomi – paprastai ką nors daryti jau būna vėlu arba labai brangu. Korozijos židiniai atsiranda net nedaug įbrėžus kėbulą. Dažnai į tai  nekreipiant dėmesio pažeistą vietą tik uždažome. Deja, tai rūdijimo proceso nesustabdo - korozija prasideda ir po dažų sluoksniu. Rūdys dažniausiai pažeidžia automobilio sparnus, arkas, durų apačias, dugną. Jei norite toliau būti saugūs kelyje, teks kreiptis į meistrus, kurie stipriai pažeistas vietas pakeis nauju metalu. Rekomenduojame J&R Service Group autoserviso meistrus. Kurie kruopsčiai atliks apžiūrą, įvertins korozijos pažeidimus ir kokybiškai atliks virinimo darbus, padengs antikorozine danga ir galėsite vėl saugiai eksplotuoti transporto priemonę.
Automobilo kėbulo darbai: dugno remontas ir virinimas, slenksčiu remontas ir virinimas, padengimas antikorozinia danga, aliuminio ir kitų metalų virinimas, ratlankių suvirinimas ir visi kiti automobilių virinimo darbai.

Daugiau informacijos:
868540195
Žalgirio g. 131, Vilnius

Poliesterinių medžiagų suaižėjimas

Poliesterinių medžiagų suaižėjimas

Požymiai:  Sutrūkinėjusios vietos poliesteriniame glaiste. Priežastys:  Kruopščiai nebuvo paruoštas paviršius. Kruopščiai nebuvo paruoštas paviršius.
 Nesuderinamas poliesterinis glaistas. Klaida džiovinant spinduliais.


Automobilų dažų priežiūra

Automobilų dažų priežiūra

Saulės spinduliai, vabzdžių liekanos, paukščių išmatos – tai kasdieniai mašinos apsauginio dažų sluoksnio (arba lako) kenkėjai. Šį sluoksnį galima apsaugoti poliruojant vašku.


"Spygliai" (Metalikas)

"Spygliai" (Metalikas)

Požymiai:  Pirminio (bazinio) lako struktūros paviršiuje – išlindę „spygliai“. Priežastys: Pirminės dangos (bazinis) lakas-metalikas užpūstas neskiestas, dėl ko pigmento dalelės negalėjo ištirpti lake. Skaidrus lakas negalėjo...


Automobilių dažymas

Automobilių dažymas

Bėgant laikui automobilio spalva ima blankti, atsiranda įvairiausių įbrėžimų, dėmių. Tada turbūt ne vienas savininkas susimąsto, kad transporto priemonę reikia perdažyti. Tačiau ne visi žino, kam ryžtasi. Jei nusprendėte, kad laikas atnaujinti...


Dažymo brokas: Dėmės (metalikas)

Dažymo brokas: Dėmės (metalikas)

Požymiai: Neuždažytas plotas metaliko efekte. Priežastys Užpildo ir glaisto sluoksnis kai kuriose vietose galėjo būti prašveistas. Kietintojo perdozavimas poliesteriniame glaiste.


Automobilio poliravimas - kaip tai teisingai atlikti pačiam

Automobilio poliravimas - kaip tai teisingai atlikti pačiam

Greičiausia, kad daugelis vairuotojų kartas nuo karto susimasto, kas gi tas automobilio poliravimas, ir kaip gi jį atlikti. Tam tereikia tik šiek tiek įgūdžių ir kantrybės, kad jūsų automobilio išvaizdą blizgėtų kaip veidrodis. Visą automobilio...


Korozija

Korozija

Požymiai:  Mechaniniai pažeidimai su korozija po dažų sluoksniu. Priežastys:  Druskų ir drėgmės poveikis paviršiui, turinčiam įbrėžimus nuo akmenų. Prieš apdirbant, šlifuotas metalas gavo drėgmės.


Užpildo krateriai

Užpildo krateriai

Požymiai:  Kraterio pavidalo įdubimai su aukštai iškilusiais kraštais. Priežastys:  Pagrindo paviršius nepakankamai nuvalytas su priemone skirta silikono valymui.  Naudojamas dažymui oras užterštas tepalu ir vandens kondensatu. Blogas filtras.

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!

Vienpliusai.lt Vienpliusai.lt Vienpliusai.lt Vienpliusai.lt