Gegužės 25d. Šeštadienis

Kėbulo virinimo darbai Vilniuje

2018 Birželio 4d.
Peržiūrų skaičius: 12108
Kėbulo virinimo darbai Vilniuje

Kėbulo karkasas yra vienas iš pagrindinių vairuotojo ir keleivių saugumo elementų, todėl jis turi būti tinkamai prižiūrimas. Korozija – amžinas visų automobilių priešas, neaplenkiantis nė vienos transporto priemonės, net pačios naujausios. Metalų korozija – savaiminis metalų irimas, vykstantis dėl cheminės ar elektrocheminės metalų ir aplinkos sąveikos.

Atsiradusios rūdys – tai  rezultatas, o korozija – tai ilgalaikis procesas, todėl korozija tuo ir pavojinga, kad kai jos rezultatai tampa matomi – paprastai ką nors daryti jau būna vėlu arba labai brangu. Korozijos židiniai atsiranda net nedaug įbrėžus kėbulą. Dažnai į tai  nekreipiant dėmesio pažeistą vietą tik uždažome. Deja, tai rūdijimo proceso nesustabdo - korozija prasideda ir po dažų sluoksniu. Rūdys dažniausiai pažeidžia automobilio sparnus, arkas, durų apačias, dugną. Jei norite toliau būti saugūs kelyje, teks kreiptis į meistrus, kurie stipriai pažeistas vietas pakeis nauju metalu. Rekomenduojame J&R Service Group autoserviso meistrus. Kurie kruopsčiai atliks apžiūrą, įvertins korozijos pažeidimus ir kokybiškai atliks virinimo darbus, padengs antikorozine danga ir galėsite vėl saugiai eksplotuoti transporto priemonę.
Automobilo kėbulo darbai: dugno remontas ir virinimas, slenksčiu remontas ir virinimas, padengimas antikorozinia danga, aliuminio ir kitų metalų virinimas, ratlankių suvirinimas ir visi kiti automobilių virinimo darbai.

Daugiau informacijos:
868540195
Žalgirio g. 131, Vilnius

Kodėl dažomi automobiliai ir kokia dažymo paskirtis?

Kodėl dažomi automobiliai ir kokia dažymo paskirtis?

Automobilių dažymo paskirtis: siekti apsaugoti kėbulą nuo korozijos, nes kėbulai dažniausiai gaminami iš lakštinio plieno. Be to, kėbulo dalys (metalai ir plastmasės) nuolat veikiami žalingų aplinkos veiksnių: drėgmės, purvo, druskų, kintančių oro...


Dėmės nuo poliravimo

Dėmės nuo poliravimo

Požymiai:  Apvalios poliravimo žymės su sumažėjusiu blizgesiu. Priežastys:  Netinkamų poliravimo medžiagų naudojimas, pernelyg kruopštus atstatomojo paviršiaus poliravimas, dengiamasis lakas nepakankamai išdžiūvęs.


Vandens pagrindu pagaminti dažai

Vandens pagrindu pagaminti dažai

Lietuvoje sparčiai populiarėja vandens pagrindu pagaminti automobilių dažai. Remiantis Europos Sąjungos direktyvomis, dažant automobilius ir kitas transporto priemones, reikalinga naudoti tik šiuos – vandens pagrindu pagamintus bazinius dažus.


Automobilų dažų priežiūra

Automobilų dažų priežiūra

Saulės spinduliai, vabzdžių liekanos, paukščių išmatos – tai kasdieniai mašinos apsauginio dažų sluoksnio (arba lako) kenkėjai. Šį sluoksnį galima apsaugoti poliruojant vašku.


Dėmių sudarymas

Dėmių sudarymas

Požymiai: Atskiros dėmės ant dažų paviršiaus. Priežastys: Agresyvios substancijos poveikis, pvz., netoliese esančių cemento gamyklų dulkiniai dariniai, aukštos koncentracijos valymo priemonių naudojimas, paukščių ekskrementai ir t.t.


Šlifavimo žymės

Šlifavimo žymės

Požymiai: Išilginės juostos su pažymėtais kraštais lako struktūroje. Priežastys:  Glaistas užteptas pernelyg grubiai ir nepakankamai plonai nušveistas.  Grubiai šlifuotas užpildas. Jeigu buvo naudojama technologija „šlapias ant...


Debesuotumas / juostų susidarymas

Debesuotumas / juostų susidarymas

Požymiai:  Įvairių spalvinių tonų susidarymas. Priežastys: Blogai išplautas pulverizatorius. Neatitaikytas purškimo spaudimas, taikytas netinkamas skiediklis, netinkanti dažymo įranga, nesilaikyta medžiagos klampumo reikalavimų.


Krateriai dažant automobilį

Krateriai dažant automobilį

Požymiai: Kraterio pavidalo įdubimai su iškilusiais kraštais. Priežastys: Paviršius nepakankamai nuvalytas su priemone silikono valymui. Naudojamas dažymui oras užterštas tepalu ir vandens kondensatu. Orą filtruojantis elementas neatitinka...

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!