Balandžio 10d. Penktadienis

Kaip įsigyti tinkamą dviračio laikiklį?

2019 Rugsėjo 2d.

Mėgstantiems keliauti, vienas iš populiariausių pasirinkimų yra nuvykti į vietą automobiliu ir ją pažinti jau būnant ant dviračio. Automobiliais dviračius kasmet į įvairias Lietuvos bei Europos vietas gabena tūkstančiai mūsų tautiečių. Profesionalūs arba net savadarbiai laikikliai padeda pervežti dviračius ilgus atstumus. Tačiau tinkamo įtaiso pasirinkimas gali virsti keblumu ar net galvos skausmu. Jų būna įvairių, tačiau skirtumus nepatyrusiai akiai įžvelgti sunku. Šis straipsnis jums padės tinkamai pasirinkti dviračio laikiklį.

Kiek dviračių gabenate?

Be abejo pats paprasčiausias ir aiškiausias klausimas yra susijęs su gabenamų dviračių kiekiu. Yra vienviečių, dviviečių ar net triviečių laikiklių. Neignoruokite ir to fakto, jog ant jūsų automobilio gali būti pritvirtinti ir keli laikikliai. Tai ypač aktualu gausesnei nei 3-4 asmenų šeimai, kada reikia gabenti dar daugiau dviračių tam, kad visi turėtų galimybes keliauti. Tokioje situacijoje vienas įtaisas galėtų būti montuojamas ant kablio, kitas – ant stogo.

Rekomenduotume pirkti su vadinamuoju „rezervu“. Prieš išleidžiant pinigus, vertėtų pagalvoti į ateitį. Toks daiktas įprastai tarnauja ilgus metus, todėl jį keisti dėl gedimo ar lūžimo turbūt neteks. Galvokite apie galimus šeimos pagausėjimus arba kitų keleivių prisijungimą ir visad, esant galimybėms, rinkitės didesnį variantą.

Kokio universalumo norite?

Kadangi laikiklis gali būti dviejų tipų:

  • Dviračio laikiklis ant stogo

arba

  • Dviračio laikiklis ant kablio

Skiriasi jų estetika, tvirtinimo galimybės bei universalumas. Tvirtinant laikiklį ant stogo, reikėtų prisiminti, kad automobilio aukštis tuo atveju gerokai išauga. Važinėjant Alpių valstybėse, Prancūzijoje ar kai kuriose kitose Europos šalyse, dėl siaurų gatvių su žemais viadukais, gali atsirasti mobilumo problemų. Tačiau jos minimalios, o planuojant maršrutą su navigacija – visiškai išvengiamos. Laikikliai ant kablio reikalauja kiek didesnių pastangų juos primontuojant (įprastai), taip pat prailgina transporto priemonę, į ką būtina atsižvelgti parkuojant.

Ant stogo montuojami laikikliai dažniausiai geba talpinti vieną arba du dviračius, retais atvejais daugiau. Na, o standartiniai Thule dviračio laikikliai montuojami ant kablio – du arba tris dviračius. Pastarieji taip pat gali būti lengvai konvertuojami į uždarą bagažo talpą. Žvelgiant apskritai, laikikliai yra itin efektyvus bei naudingas sprendimas.

Savadarbiai sprendimai – menkas saugumas

Aišku, internete informacija sklinda itin greitai ir nesunkiai galima rasti daugybę informatyvių straipsnių, kurie padės nuo A iki Ž nusibrėžti ir susikonstruoti savadarbį dviračio laikiklį. Visgi galbūt vertėtų apsvarstyti ar būtent tai yra tas įtaisas, kurį reikėtų konstruoti savomis rankomis? Greitkelyje automobilio greitis būna virš 100km/h, tad čia be galo svarbus konstrukcijos tvirtumas. Nesvarbu kiek nagingi esate, toks įrengimas gali pakliūti ir į policijos akiratį. Jie jus sustabdę, galėtų pareikalauti tokį „kūrinį“ numontuoti ir dar tektų sumokėti baudą.

Kad ir kokia puiki jūsų gamybinė technika bei gilios žinios – geriau patikėti tai profesionalams ir nerizikuoti savo bei kitų eismo dalyvių saugumu.

Viską apibendrinant

Mes jums stipriai rekomenduojame įsigyti profesionalų ir kokybišką dviračio laikiklį montuojama ant stogo arba ant kablio. Autoviskas.lt kiekvienam pirkėjui gali pasiūlyti platų įvairių laikiklių asortimentą. Dauguma laikiklių pristatomi be siuntos mokesčių, o jiems taip pat suteikiama ilgalaikė garantija.

Blogas kvapas

Blogas kvapas

Oro kondicionieriaus priežiūra: ši procedūra labai dažnai pamirštama, todėl blogas kvapas salone ar netgi brangus kondicionavimo sistemos remontas neišvengiamas Blogą kvapą automobilyje galima pašalinti trimis etapais:


Kurį navigatorių pirkti? Kuri GPS navigacija geresnė? Kas patars?

Kurį navigatorių pirkti? Kuri GPS navigacija geresnė? Kas patars?

Dažnai žmonėms besidomintiems GPS navigacijomis iškyla natūralūs klausimai: Kokią navigaciją pasirinkti? Kokia navigacija yra geriausia pirkėjui, ne pardavėjui parduoti?


Kondicionieriaus priežiūra

Kondicionieriaus priežiūra

Stipriau įkaitus orui dauguma vairuotojų užsidaro langus ir įsijungia kondicionierių. Iš tiesų kokią palaiminga vėsuma plūsta iš ventiliacijos kanalų, kai už automobilio lango +30 !


Vaizdo registratorius

Vaizdo registratorius

Vaizdo registratorius gali užfiksuoti tuos momentus, kurie paprastai atsiduria istorijoje. Nepriklausomai nuo auto įvykio, ar Jus nutrenktų kita transporto priemonė, ar kiti šoktų priešais automobilį, vaizdo registratorius užfiksuoja viską. Jeigu...


SUNKVEŽIMIŲ NAVIGATORIUS Galaxy TAB Primo TRUCK 2013

SUNKVEŽIMIŲ NAVIGATORIUS Galaxy TAB Primo TRUCK 2013

Naujausias sprendimas, populiarėjantis dėl galimybės naudoti sunkvežimyje kaip profesionalų navigatorių, kaip bendravimo priemonę Internetu, kaip mobilų telefoną, kaip video registratorių, kaip skanerį, ir kaip kompiuterį. Viduje esanti


Dviejų kanalų stiprintuvai

Dviejų kanalų stiprintuvai

Keturių kanalų garso stiprintuvai - tinkamiausi aparatai automobilio garso sistemai tiekti sustiprintą signalą, todėl nenuostabu, kad jie vieni populiariausių ir tarp paprastų vartotojų, ir tarp profesionalų. Kita vertus, pastaruoju metu sparčiai...


Garsiakalbio parametrų matavimas

Garsiakalbio parametrų matavimas

Sveiki, šiuo straipsniu norime jums papasakoti, kaip galima išmatuoti garsiakalbio pagrindinius parametrus, kad galėtumėte suskaičiuoti, kokios dėžės jūsų pasirinktam garsiakalbiui reikia. Metodas išties lengvas, neturėtų sukelti problemų tiek...


"Google Maps" sistema integruota į "Mercedes-Benz SLS AMG"

"Google Maps" sistema integruota į "Mercedes-Benz SLS AMG"

Savo didelio populiarumo dėka internetinė kartografinė tarnyba "Google Maps" po truputį pradeda plisti už išmaniųjų telefonų ir interneto naršyklių ribų. Pranešama, jog nuo šiol "Google Maps" papildys "Mercedes-Benz SLS...


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!