Rugsėjo 21d. Šeštadienis

Kaip įsigyti tinkamą dviračio laikiklį?

2019 Rugsėjo 2d.

Mėgstantiems keliauti, vienas iš populiariausių pasirinkimų yra nuvykti į vietą automobiliu ir ją pažinti jau būnant ant dviračio. Automobiliais dviračius kasmet į įvairias Lietuvos bei Europos vietas gabena tūkstančiai mūsų tautiečių. Profesionalūs arba net savadarbiai laikikliai padeda pervežti dviračius ilgus atstumus. Tačiau tinkamo įtaiso pasirinkimas gali virsti keblumu ar net galvos skausmu. Jų būna įvairių, tačiau skirtumus nepatyrusiai akiai įžvelgti sunku. Šis straipsnis jums padės tinkamai pasirinkti dviračio laikiklį.

Kiek dviračių gabenate?

Be abejo pats paprasčiausias ir aiškiausias klausimas yra susijęs su gabenamų dviračių kiekiu. Yra vienviečių, dviviečių ar net triviečių laikiklių. Neignoruokite ir to fakto, jog ant jūsų automobilio gali būti pritvirtinti ir keli laikikliai. Tai ypač aktualu gausesnei nei 3-4 asmenų šeimai, kada reikia gabenti dar daugiau dviračių tam, kad visi turėtų galimybes keliauti. Tokioje situacijoje vienas įtaisas galėtų būti montuojamas ant kablio, kitas – ant stogo.

Rekomenduotume pirkti su vadinamuoju „rezervu“. Prieš išleidžiant pinigus, vertėtų pagalvoti į ateitį. Toks daiktas įprastai tarnauja ilgus metus, todėl jį keisti dėl gedimo ar lūžimo turbūt neteks. Galvokite apie galimus šeimos pagausėjimus arba kitų keleivių prisijungimą ir visad, esant galimybėms, rinkitės didesnį variantą.

Kokio universalumo norite?

Kadangi laikiklis gali būti dviejų tipų:

  • Dviračio laikiklis ant stogo

arba

  • Dviračio laikiklis ant kablio

Skiriasi jų estetika, tvirtinimo galimybės bei universalumas. Tvirtinant laikiklį ant stogo, reikėtų prisiminti, kad automobilio aukštis tuo atveju gerokai išauga. Važinėjant Alpių valstybėse, Prancūzijoje ar kai kuriose kitose Europos šalyse, dėl siaurų gatvių su žemais viadukais, gali atsirasti mobilumo problemų. Tačiau jos minimalios, o planuojant maršrutą su navigacija – visiškai išvengiamos. Laikikliai ant kablio reikalauja kiek didesnių pastangų juos primontuojant (įprastai), taip pat prailgina transporto priemonę, į ką būtina atsižvelgti parkuojant.

Ant stogo montuojami laikikliai dažniausiai geba talpinti vieną arba du dviračius, retais atvejais daugiau. Na, o standartiniai Thule dviračio laikikliai montuojami ant kablio – du arba tris dviračius. Pastarieji taip pat gali būti lengvai konvertuojami į uždarą bagažo talpą. Žvelgiant apskritai, laikikliai yra itin efektyvus bei naudingas sprendimas.

Savadarbiai sprendimai – menkas saugumas

Aišku, internete informacija sklinda itin greitai ir nesunkiai galima rasti daugybę informatyvių straipsnių, kurie padės nuo A iki Ž nusibrėžti ir susikonstruoti savadarbį dviračio laikiklį. Visgi galbūt vertėtų apsvarstyti ar būtent tai yra tas įtaisas, kurį reikėtų konstruoti savomis rankomis? Greitkelyje automobilio greitis būna virš 100km/h, tad čia be galo svarbus konstrukcijos tvirtumas. Nesvarbu kiek nagingi esate, toks įrengimas gali pakliūti ir į policijos akiratį. Jie jus sustabdę, galėtų pareikalauti tokį „kūrinį“ numontuoti ir dar tektų sumokėti baudą.

Kad ir kokia puiki jūsų gamybinė technika bei gilios žinios – geriau patikėti tai profesionalams ir nerizikuoti savo bei kitų eismo dalyvių saugumu.

Viską apibendrinant

Mes jums stipriai rekomenduojame įsigyti profesionalų ir kokybišką dviračio laikiklį montuojama ant stogo arba ant kablio. Autoviskas.lt kiekvienam pirkėjui gali pasiūlyti platų įvairių laikiklių asortimentą. Dauguma laikiklių pristatomi be siuntos mokesčių, o jiems taip pat suteikiama ilgalaikė garantija.

Svarbiausia automobilio dalis vasarą - kondicionierius

Svarbiausia automobilio dalis vasarą - kondicionierius

Vasaros karščiai veikia visus žmones. Sako, būna net karščio sukeltų depresijų bei savižudybių. Norėtųsi tikėti, kad prie vairo to nevyksta, tačiau karštas oras turi įtakos ir vairuotojams. Vienas iš išsigelbėjimo būdų - kondicionierius, tiesa,...


Blogas kvapas

Blogas kvapas

Oro kondicionieriaus priežiūra: ši procedūra labai dažnai pamirštama, todėl blogas kvapas salone ar netgi brangus kondicionavimo sistemos remontas neišvengiamas Blogą kvapą automobilyje galima pašalinti trimis etapais:


Gelbstinti ir žudanti pagalvė

Gelbstinti ir žudanti pagalvė

Saugos pagalvės vertinamos kaip vienas didžiausių automobilių saugumo technologijos pasiekimų. Tačiau jos veikimo specifika kartais būna miglotai suprantama.


Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė?

Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė?

Prieš perkant automobilį turite būti apsisprendę, pirksite automobilį automatine ar mechanine pavarų dėže. Automatinė pavarų dėžė atliks keletą veiksmų už Jus. Nėra trečio sankabos pedalo, nereikia kas kartą pajudant ar darant manevrą perjunginėti...


Šviežia kava automobilyje? Dabar tai įmanoma

Šviežia kava automobilyje? Dabar tai įmanoma

Esate vienas iš tų žmonių, kuris labai mėgta kavą ir kasdien šio gėrimo išgeriate po kelis puodelius? Ko gero, tokiu atveju esate įpratę mėgautis kava ir automobilyje, tuomet, kai vykstate į darbą ar iš jo, ar tiesiog turite pasiekti kitą tašką......


Televizija automobilyje, DVD montavimas

Televizija automobilyje, DVD montavimas

Kasmet visame pasaulyje žinomos automobilių aparatūros gamintojos stengiasi sukurti vis modernesnę, kokybiškesnę ir universalesnę garso ir vaizdo techniką bei pasiūlyti kuo didesnį pasirinkimą. Pirkėjui tai ypač naudinga: nuolat pingančios gamybos...


Apie GPS

Apie GPS

GPS - tai Globalinio Pozicijavimo Sistema (Global Positioning System = GPS). Tai yra didelio tikslumo palydovinė radionavigacinė sistema, suteikianti informaciją apie objektų padėtį erdvėje (3D), jų judėjimo greitį, kryptį ir įveiktą atstumą,


Automobilinis šaldytuvas

Automobilinis šaldytuvas

Keliaujant į gamtą ar kelionę automobiliu, visada norisi jaustis komfortiškai ir užtikrintai, todėl automobilinis šaldytuvas tikrai pravers. Automobilinis šaldytuvas, tai toks prietaisas, kurio dėka visada po ranka turėsite vėsių užkandžių ir...


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!