Balandžio 10d. Penktadienis

Tinkamiausių ratų montavimo staklių pasirinkimas: aspektai, kuriuos reikia įvertinti

2019 Spalio 23d.
Tinkamiausių ratų montavimo staklių pasirinkimas: aspektai, kuriuos reikia įvertinti

Planuojantys savo verslą turi nepamiršti, kad ta paslauga arba ta prekė, kurią jie nori teikti, turi būti naudinga visuomene, turi nešti kokią nors vertę. Tik tokiu atveju verslas bus našus, perkamas ir reikalingas. Kitu atveju Jūsų laukia bankrotas, tačiau to nenori nei vienas verslininkas, tiesa?

Automobilis –gyvenimo dalis daugeliui. O kas juos tvarko?

Viena našiausių sferų, kurioje kiekvienas norintis dirbti ras sau darbą, yra auto technikos tvarkymo paslaugos. Atrodo, kad visos sferos yra užimtos ir nereikia dar vieno specialisto? Mes nesutiktume, kadangi geras specialistas visada ras darbo. Šiuo metu vis dar trūksta ratų montavimo bei balansavimo paslaugas teikiančių asmenų. Taigi, pirmiausia – išmokykite tinkamai atlikti darbus, antra – būtinos ratų montavimo staklės, trečia – pasiskelbkite, kad tokias paslaugas teikiate. Sėkmė visai šalia!

Ratų montavimo staklių pasirinkimas

Kadangi ratų montavimo staklės yra labai įvairios – nurodysime Jums kelis kriterijus, kurie turėtų supaprastinti ir sukonkretinti paieškas. Taip pat siūlome nepamiršti, kad dažniausiai prekes išpardavinėjantys specialistai teikia nemokamas konsultacijas, tad ir pasirinkti tai, ko Jums reikia – bus paprasčiau pasitarus su jais.

  • Pirmiausia siūlome plačiau pasidomėti gamintojais ir skaityti kitų žmonių paliktus komentarus apie tam tikro prekinio vardo kokybę. Pavyzdžiui, šioje sferoje pripažinti gamintojai yra R. Bean, Ravaglioli ir taip toliau.
  • Taip pat vertinamos ir kainos galimybės. Labai pigiai ir labai brangiai – nei labai gerai, nei labai blogai. Reikia skaityti charakteristikas. Tačiau atsiminkite, kad internete kur kas paprasčiau pamatyti akcijas, tad siūlome ir ieškoti virtualioje erdvėje.
  • Ieškodami įrangos taip pat apgalvokite, kokio dydžio padangos bus dažniausiai montuojamas. Net ir servisuose galima gana tiksliai įvardyti poreikį. Juk vienos skirtos lengvosioms mašinoms, o kitos – sunkiosioms. Ratų montavimo staklės dažniausiai savo charakteristikose apibrėžia, kokios dydžio ratams jos tinkamoms. Pavyzdžiui, lengviesiems automobiliams gali siekti iki 24’. Tačiau jeigu dažniausiai planuojate montuoti sunkių transporto priemonių ratus – tokiu atveju reikia ir kitokios įrangos.
  • Taip pat reikia nuspręsti ir su kokių ratų tipu dažniausiai dirbsite. Skirtingiems ratams – skirtingos ir staklės. Ir tikrai ne visos padangos yra panašios, reikia nepamiršti susipažinti su jų charakteristikomis, kad apsisprendimas dėl staklių būtų paprastesnis.
  • Labai mėgstamas pasirinkimas yra automatinės ratų montavimo staklės. Tai inovatyvus pasirinkimas, kuris taupo laiką ir padeda darbus atlikti labai tiksliai ir kokybiškai.

Kaip tinkamai montuoti ratus?

Tinkamas ratų montavimas, net ir naudojant profesionalia stakles, reikalauja žinių. Tam reikia mokytis. Juolab, skirtingos staklės reikalauja ir skirtingų įgūdžių, yra skirtingai valdomos. Kartu su staklėmis gausite ir išsamią instrukciją, kurioje bus paaiškinama – kaip jomis naudotis, kad ratai būtų tinkamai įmontuoti ir kokybiškai atliktų jiems paskirtą funkciją.

 

Patarimai, Kaip žiema taupyti degalus

Patarimai, Kaip žiema taupyti degalus

Bet kokio vidaus degimo variklio geram veikimui reikalinga tam tikra temperatūra. Neįkaitusiam varikliui reikės maždaug 10 procentų daugiau kuro, nei įprastai. Būtina atsiminti, kad saugant variklio resursus ir transmisiją bei norint pasiekti...


Kas išrado benziną?

Kas išrado benziną?

Benziną (cheminė formulė - C6H6), kaip vandenilio ir anglies junginį, 1825 m. naftoje atrado Maiklas Faradėjus (Michael Faraday). Benziną pirmą kartą iš benzojinės rūgšties išgavo Harbordas Mičherlichas (Harbord Mitscherlich) 1834 m., vėliau 1848...


Cetaninio ir oktaninio skaičiaus nustatymas

Cetaninio ir oktaninio skaičiaus nustatymas

Cetano kiekis įvertina dyzelinio kuro užsidegimo savybes suspausto uždegimo varikliuose. Cetano kiekio (toliau CN) skalė laikoma nuo 0 iki 100, bet tipinis bandymas atliekamas nuo 30 CN iki 65 CN. Dyzelino cetano kiekis nustatomas lyginant jo...


Tekinimo staklės: gamintojai ir savybės

Tekinimo staklės: gamintojai ir savybės

Metalo tekinimo įrenginių yra ne vieno tipo – galima įsigyti ir mažas stakles, pritaikytas amatininkams, ir didelius, kelias dešimtis tonų sveriančius įrenginius pramonei. Metalo apdirbimas – sunkus, pažangios įrangos reikalaujantis...


Patarimai, Kaip vasara taupyti degalus

Patarimai, Kaip vasara taupyti degalus

Vairavimo maniera Užveskite variklį ir pajudėkite švelniai, greitį didinkite palaipsniui. Venkite ilgo variklio veikimo tuščiąja eiga. Reikiamu metu perjunkite pavaras. Kuro sunaudojama daugiau, jei važiuojama per daug žema pavara (esant...


Apie oktaninį skaičių

Apie oktaninį skaičių

Pagal virimo temperatūrą iš naftos galima išskirti dujas, benziną, žibalą, dyzelinį kurą, tepalus, gudroną, bitumą ir mazutą. Bet visų produktų virimo temperatūros persidengia. Todėl benzine yra šiek tiek dujų ir žibalo, dyzelyje - daug žibalo ir...


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!