Rugsėjo 21d. Šeštadienis

Transporto paslaugos: ką renkasi klientai?

Peržiūrų skaičius: 1338
Transporto paslaugos: ką renkasi klientai?

Šiais laikais sunku surasti žmogų ar įmonę, kurie savo kasdieninę veiklą galėtų įsivaizduoti be transporto. Teikiamos transporto paslaugos suteikia galimybę keleivius ar krovinius nuvežti į reikiamą vietą. Nemažą įtaką transportas daro ir gamybinei veiklai. Jo  dėka atsigamenamos reikiamos žaliavos gamybai ir tuo pačiu pristatomi produktai vartotojams. Tad visai nenuostabu, jog šiomis dienomis transporto paslaugos yra vienos paklausiausių tarp pavienių žmonių ir mažesnių ar didesnių įmonių.

Internetinėje erdvėje galima rasti didelį sarašą  logistikos įmonių. Daug jų savo klientus suranda sklindant informacijai iš lūpų į lūpas. Todėl pasidomėjome kokias konkrečias paslaugas teikia logistikos bendrovės ir kaip išsirinkti tinkamiausią.

Pačios populiariausios ir labiausiai klientų ieškomos transporto paslaugos yra šios:

  • Nacionaliniai ir tarptautiniai pervežimai. Šalies viduje kroviniai pervežami transporto priemonėmis su liftu, tad krovinio pristatyma yra įmanomas bet kokiomis sąlygomis. Tuo tarpu tarptautiniai pervežimai neapsiriboja vien ES šalimis, galimas gabenimas ir į NVS šalis.
  • Krovinių gabenimas tiek jūra, tiek sausuma. Derėtų žinoti, jog šis gabenimo būdas yra vienas saugiausių, bet užtrunka ilgiau.
  • Įvairios paskirties pavojingų krovinių transporto paslaugos.Šias užduotis atlieka tik specialius kursus išklausę specialistai. Jie susipažįsta su galimomis rizikomis ir prevencinėmis nelaimingo nutikimo priemonėmis.
  • Pilnų ir dalinių medžiagų transportavimas.
  • Priekabų ir puspriekabių nuoma. Ši paslauga itin aktuali, kai reikalingas papildomas transportas specifiniams kroviniams.

Tai tik pagrindinė paslaugų dalis, kurias teikia logistikos įmonės. Kiekvieno kliento situacija yra unikali, todėl bet kuriam užsakovui sudaromas individualus planas, kuris leidžia optimaliai paskirstyti krovinio pervežimo ir sandėliavimo niuansus. Sudaroma strategija, kuri leidžia sutaupyti. Vertinanti savo reputaciją ir pirmą kartą besikreipiančius pagalbos klientus trokštanti paversti nuolatiniais, bet kuri transportavimo įmonė teikia ir kitas šioje veikloje reikalingas paslaugas: muitinės dokumentų tvarkymą, pervežamų prekių ar medžiagų surinkimą, paskirstymą ir sandėliavimą. Sadėliai yra pritaikyti patiems įvairiausiems kroviniams ir gali būti sandėliuojami nuo vienos dienos iki kelių mėnesių. Tai priklauso nuo užsakovo poreikių. Prieš sandėliuojant apskaičiuojamas krovinių kiekis ir perskaičiuojamas jį išvežant. Tiksli apskaita padeda užtikrinti operatyvų darbą ir taupyti laiką bei lėšas.

Europos sutartis dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais (ADR) ir jos pasirašymo protokolas

Europos sutartis dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais (ADR) ir jos pasirašymo protokolas

Sąvoka “transporto priemonė” - reiškia motorinę kelių transporto priemonę, vilkikus su puspriekabėmis, priekabas ir puspriekabes, kaip apibrėžta 1949 m. rugsėjo 19 d. Kelių eismo konvencijos 4 straipsnyje, išskyrus transporto...


Transporto priemonių priežiūra (vežančių pavojingus krovinius)

Transporto priemonių priežiūra (vežančių pavojingus krovinius)

Transporto priemonės, vežančios pavojingus krovinius kiekiais, nurodytais atitinkamuose II dalies KN, turi būti prižiūrimos arba gali būti statomos stovėjimui be priežiūros saugiame sandėlyje arba saugiose gamybinėse patalpose. Jei tokių sąlygų...


Krovinių gabenimas – greita, patogu ir saugu

Krovinių gabenimas – greita, patogu ir saugu

Ko gero, kiekvienam iš mūsų yra ne kartą tekę kraustytis. Ne išimtis ir aš – kai su vyru pasistatėme namą Kauno rajone, teko iš senamiestyje esančio buto visus baldus, buitinę techniką ir daugybę kitų daiktų perkelti į naują vietą. Čia ir...


Bendri aptarnavimo reikalavimai

Bendri aptarnavimo reikalavimai

Jei pagal šio papildymo II dalies atitinkamas sąlygas reikalaujama, kad transporto priemonėje būtų vairuotojo padėjėjas, tai jis turi sugebėti pakeisti vairuotoją.


Gerokai taupesni vilkikai: nauja vilkikų era - ne už kalnų

Gerokai taupesni vilkikai: nauja vilkikų era - ne už kalnų

Jau skelbėme apie tai, kad Europos komisija po truputį pasiduoda vežėjų ir vilkikų gamintojų spaudimui bei svarsto galimybę leisti naudoti ilgesnius sunkvežimius. Tikimasi 7–10 proc. sumažinti degalų sunaudojimą, sumažinti šiltnamio efektą...


Drąsus „Taip!“ logistikos firmoms!

Drąsus „Taip!“ logistikos firmoms!

Ko gero, daugeliui iš mūsų yra nutikę, jog prireikia krovinių gabenimo paslaugų. Tuomet dažnai susimąstome: į ką kreiptis ir kaip išsisukti iš šios situacijos išpešant daugiausia naudos (sau, žinoma). Ne išimtis buvau ir aš, kai vienas draugas...


Oficialus transporto priemonės tinkamumo patvirtinimas

Oficialus transporto priemonės tinkamumo patvirtinimas

Gamyklos gamintojos arba jos įgalioto atstovo prašoma kompetentinga institucija gali atlikti oficialią naujų transporto priemonių ir jų priekabų, leidžiamų pavojingiems kroviniams vežti pagal KN 10 282, tipo patvirtinimo procedūrą pagal B.2 priedo...


Bendrosios krovinio vežimo nuostatos

Bendrosios krovinio vežimo nuostatos

Kroviniai, keleiviai ir bagažas vežami pagal vežimo sutartis. Vežimo sąlygas nustato šis kodeksas, atskirų transporto šakų kodeksai ir kiti įstatymai, Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys bei kiti transporto teisės aktai.

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!