Gegužės 25d. Šeštadienis

Transporto paslaugos: ką renkasi klientai?

2019 Vasario 22d.
Peržiūrų skaičius: 840
Transporto paslaugos: ką renkasi klientai?

Šiais laikais sunku surasti žmogų ar įmonę, kurie savo kasdieninę veiklą galėtų įsivaizduoti be transporto. Teikiamos transporto paslaugos suteikia galimybę keleivius ar krovinius nuvežti į reikiamą vietą. Nemažą įtaką transportas daro ir gamybinei veiklai. Jo  dėka atsigamenamos reikiamos žaliavos gamybai ir tuo pačiu pristatomi produktai vartotojams. Tad visai nenuostabu, jog šiomis dienomis transporto paslaugos yra vienos paklausiausių tarp pavienių žmonių ir mažesnių ar didesnių įmonių.

Internetinėje erdvėje galima rasti didelį sarašą  logistikos įmonių. Daug jų savo klientus suranda sklindant informacijai iš lūpų į lūpas. Todėl pasidomėjome kokias konkrečias paslaugas teikia logistikos bendrovės ir kaip išsirinkti tinkamiausią.

Pačios populiariausios ir labiausiai klientų ieškomos transporto paslaugos yra šios:

  • Nacionaliniai ir tarptautiniai pervežimai. Šalies viduje kroviniai pervežami transporto priemonėmis su liftu, tad krovinio pristatyma yra įmanomas bet kokiomis sąlygomis. Tuo tarpu tarptautiniai pervežimai neapsiriboja vien ES šalimis, galimas gabenimas ir į NVS šalis.
  • Krovinių gabenimas tiek jūra, tiek sausuma. Derėtų žinoti, jog šis gabenimo būdas yra vienas saugiausių, bet užtrunka ilgiau.
  • Įvairios paskirties pavojingų krovinių transporto paslaugos.Šias užduotis atlieka tik specialius kursus išklausę specialistai. Jie susipažįsta su galimomis rizikomis ir prevencinėmis nelaimingo nutikimo priemonėmis.
  • Pilnų ir dalinių medžiagų transportavimas.
  • Priekabų ir puspriekabių nuoma. Ši paslauga itin aktuali, kai reikalingas papildomas transportas specifiniams kroviniams.

Tai tik pagrindinė paslaugų dalis, kurias teikia logistikos įmonės. Kiekvieno kliento situacija yra unikali, todėl bet kuriam užsakovui sudaromas individualus planas, kuris leidžia optimaliai paskirstyti krovinio pervežimo ir sandėliavimo niuansus. Sudaroma strategija, kuri leidžia sutaupyti. Vertinanti savo reputaciją ir pirmą kartą besikreipiančius pagalbos klientus trokštanti paversti nuolatiniais, bet kuri transportavimo įmonė teikia ir kitas šioje veikloje reikalingas paslaugas: muitinės dokumentų tvarkymą, pervežamų prekių ar medžiagų surinkimą, paskirstymą ir sandėliavimą. Sadėliai yra pritaikyti patiems įvairiausiems kroviniams ir gali būti sandėliuojami nuo vienos dienos iki kelių mėnesių. Tai priklauso nuo užsakovo poreikių. Prieš sandėliuojant apskaičiuojamas krovinių kiekis ir perskaičiuojamas jį išvežant. Tiksli apskaita padeda užtikrinti operatyvų darbą ir taupyti laiką bei lėšas.

Krovinių ekspedicija

Krovinių ekspedicija

Krovinių ekspedijavimas – krovinių vežimo organizavimas ir su tuo susiję veiksmai, numatyti krovinių ekspedijavimo sutartyje.Ekspeditorius – juridinis asmuo (verslininkas), sudaręs krovinių ekspedijavimo sutartį su užsakovu ir...


Populiariausios transporto paslaugos

Populiariausios transporto paslaugos

Šiais laikais reta šeima neturi automobilio. Būna, kad turime net ne vieną, o du arba, jei vaikai jau suaugę, kiekvienas šeimos narys jau turi po savo nuosavą automobilį. Ar žinote, kad pasaulyje šiandien važinėja beveik milijardas automobilių ir...


Transporto priemonių priežiūra (vežančių pavojingus krovinius)

Transporto priemonių priežiūra (vežančių pavojingus krovinius)

Transporto priemonės, vežančios pavojingus krovinius kiekiais, nurodytais atitinkamuose II dalies KN, turi būti prižiūrimos arba gali būti statomos stovėjimui be priežiūros saugiame sandėlyje arba saugiose gamybinėse patalpose. Jei tokių sąlygų...


Vežimo paslaugos ir susiję sandoriai

Vežimo paslaugos ir susiję sandoriai

Taikant 0 procentų PVM tarifą apmokestinamos paslaugos, įskaitant vežimą bei papildomas vežimo paslaugas, kai šios paslaugos yra tiesiogiai susijusios su prekių eksportu iš Europos Sąjungos teritorijos.


Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais (ADR) pasirašymo protokolas

Europos sutarties dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais (ADR) pasirašymo protokolas

Pasirašant Europos Sutartį dėl pavojingų krovinių tarptautinių vežimų keliais (ADR), pasirašiusieji įgalioti. LAIKYDAMI, kad pavojingo krovinio vežimo jūra į Jungtinę Karalystę ar išvežimo iš jos sąlygos žymiai skiriasi nuo aprašytų ADR A...


Savaime užsidegančios medžiagos

Savaime užsidegančios medžiagos

Fosforą iš 22° poz. leidžiama vežti tik autocisternomis, nuimamomis cisternomis ir konteinerinėmis cisternomis. Medžiagos iš 1°c), 2°c), 3° poz., metalo drožlės, juodųjų metalų atliekos iš 12° c) poz., pelenai iš aukštakrosnių...


Oficialus transporto priemonės tinkamumo patvirtinimas

Oficialus transporto priemonės tinkamumo patvirtinimas

Gamyklos gamintojos arba jos įgalioto atstovo prašoma kompetentinga institucija gali atlikti oficialią naujų transporto priemonių ir jų priekabų, leidžiamų pavojingiems kroviniams vežti pagal KN 10 282, tipo patvirtinimo procedūrą pagal B.2 priedo...


Bendri aptarnavimo reikalavimai

Bendri aptarnavimo reikalavimai

Jei pagal šio papildymo II dalies atitinkamas sąlygas reikalaujama, kad transporto priemonėje būtų vairuotojo padėjėjas, tai jis turi sugebėti pakeisti vairuotoją.

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!