Kovo 25d. Pirmadienis

Transporto paslaugos: ką renkasi klientai?

2019 Vasario 22d.
Peržiūrų skaičius: 324
Transporto paslaugos: ką renkasi klientai?

Šiais laikais sunku surasti žmogų ar įmonę, kurie savo kasdieninę veiklą galėtų įsivaizduoti be transporto. Teikiamos transporto paslaugos suteikia galimybę keleivius ar krovinius nuvežti į reikiamą vietą. Nemažą įtaką transportas daro ir gamybinei veiklai. Jo  dėka atsigamenamos reikiamos žaliavos gamybai ir tuo pačiu pristatomi produktai vartotojams. Tad visai nenuostabu, jog šiomis dienomis transporto paslaugos yra vienos paklausiausių tarp pavienių žmonių ir mažesnių ar didesnių įmonių.

Internetinėje erdvėje galima rasti didelį sarašą  logistikos įmonių. Daug jų savo klientus suranda sklindant informacijai iš lūpų į lūpas. Todėl pasidomėjome kokias konkrečias paslaugas teikia logistikos bendrovės ir kaip išsirinkti tinkamiausią.

Pačios populiariausios ir labiausiai klientų ieškomos transporto paslaugos yra šios:

  • Nacionaliniai ir tarptautiniai pervežimai. Šalies viduje kroviniai pervežami transporto priemonėmis su liftu, tad krovinio pristatyma yra įmanomas bet kokiomis sąlygomis. Tuo tarpu tarptautiniai pervežimai neapsiriboja vien ES šalimis, galimas gabenimas ir į NVS šalis.
  • Krovinių gabenimas tiek jūra, tiek sausuma. Derėtų žinoti, jog šis gabenimo būdas yra vienas saugiausių, bet užtrunka ilgiau.
  • Įvairios paskirties pavojingų krovinių transporto paslaugos.Šias užduotis atlieka tik specialius kursus išklausę specialistai. Jie susipažįsta su galimomis rizikomis ir prevencinėmis nelaimingo nutikimo priemonėmis.
  • Pilnų ir dalinių medžiagų transportavimas.
  • Priekabų ir puspriekabių nuoma. Ši paslauga itin aktuali, kai reikalingas papildomas transportas specifiniams kroviniams.

Tai tik pagrindinė paslaugų dalis, kurias teikia logistikos įmonės. Kiekvieno kliento situacija yra unikali, todėl bet kuriam užsakovui sudaromas individualus planas, kuris leidžia optimaliai paskirstyti krovinio pervežimo ir sandėliavimo niuansus. Sudaroma strategija, kuri leidžia sutaupyti. Vertinanti savo reputaciją ir pirmą kartą besikreipiančius pagalbos klientus trokštanti paversti nuolatiniais, bet kuri transportavimo įmonė teikia ir kitas šioje veikloje reikalingas paslaugas: muitinės dokumentų tvarkymą, pervežamų prekių ar medžiagų surinkimą, paskirstymą ir sandėliavimą. Sadėliai yra pritaikyti patiems įvairiausiems kroviniams ir gali būti sandėliuojami nuo vienos dienos iki kelių mėnesių. Tai priklauso nuo užsakovo poreikių. Prieš sandėliuojant apskaičiuojamas krovinių kiekis ir perskaičiuojamas jį išvežant. Tiksli apskaita padeda užtikrinti operatyvų darbą ir taupyti laiką bei lėšas.

Logistikos firmos – vertas dėmesio dalykas?

Logistikos firmos – vertas dėmesio dalykas?

Kiekvienam iš mūsų labai nemalonus dalykas būna krovinių gabenimas: juk dažnai būna sunku rasti tinkamą firmą, kurios teikiamų paslaugų kokybės negalėtumėte apibūdinti kaip žemos, o kainos – apiplėšimu.


Krovinių ekspedicija

Krovinių ekspedicija

Krovinių ekspedijavimas – krovinių vežimo organizavimas ir su tuo susiję veiksmai, numatyti krovinių ekspedijavimo sutartyje.Ekspeditorius – juridinis asmuo (verslininkas), sudaręs krovinių ekspedijavimo sutartį su užsakovu ir...


Gerokai taupesni vilkikai: nauja vilkikų era - ne už kalnų

Gerokai taupesni vilkikai: nauja vilkikų era - ne už kalnų

Jau skelbėme apie tai, kad Europos komisija po truputį pasiduoda vežėjų ir vilkikų gamintojų spaudimui bei svarsto galimybę leisti naudoti ilgesnius sunkvežimius. Tikimasi 7–10 proc. sumažinti degalų sunaudojimą, sumažinti šiltnamio efektą...


Populiariausios transporto paslaugos

Populiariausios transporto paslaugos

Šiais laikais reta šeima neturi automobilio. Būna, kad turime net ne vieną, o du arba, jei vaikai jau suaugę, kiekvienas šeimos narys jau turi po savo nuosavą automobilį. Ar žinote, kad pasaulyje šiandien važinėja beveik milijardas automobilių ir...


Bendrosios krovinio vežimo nuostatos

Bendrosios krovinio vežimo nuostatos

Kroviniai, keleiviai ir bagažas vežami pagal vežimo sutartis. Vežimo sąlygas nustato šis kodeksas, atskirų transporto šakų kodeksai ir kiti įstatymai, Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys bei kiti transporto teisės aktai.


Izoterminės transporto priemonės, transporto priemonės šaldikliai ir šaldytuvai

Izoterminės transporto priemonės, transporto priemonės šaldikliai ir šaldytuvai

Izoterminės transporto priemonės, transporto priemonės šaldikliai ir šaldytuvai, naudojami pagal KN 41 105 nuostatas, turi atitikti šiuos reikalavimus. transporto priemonė turi būti sukonstruota ir įrengta pagal izoterminius reikalavimus ir...


Pristatymo sąlygų kodavimas nuo 2011 m. sausio 1 d.

Pristatymo sąlygų kodavimas nuo 2011 m. sausio 1 d.

Nuo 2011 m. sausio 1 d. įsigaliojo nauja tarptautinės prekybos terminų „Incoterms 2010“ redakcija. Palyginti su „Incoterms 2000“, naujoje redakcijoje atsisakyta DDU (Pristatyta, muitas nesumokėtas), DAF


Specialūs reikalavimai transporto priemonėms ir jų įrangai

Specialūs reikalavimai transporto priemonėms ir jų įrangai

Transporto vienetas, vežantis pavojingas medžiagas, jokiu būdu negali turėti daugiau kaip vienos priekabos arba puspriekabės. Specialūs reikalavimai transporto priemonėms, naudojamoms kai kuriems pavojingiems kroviniams vežti, aprašyti šio...

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!