Rugpjūčio 18d. Sekmadienis

Automobilinis šaldytuvas

2019 Birželio 11d.
Peržiūrų skaičius: 1346
Automobilinis šaldytuvas

Keliaujant į gamtą ar kelionę automobiliu, visada norisi jaustis komfortiškai ir užtikrintai, todėl automobilinis šaldytuvas tikrai pravers. Automobilinis šaldytuvas, tai toks prietaisas, kurio dėka visada po ranka turėsite vėsių užkandžių ir gėrimų. Tai ypač aktualu karštomis vasaros dienomis, keliaujant į gamtą arba į ilgą kelionę. Rinkoje yra pakankamai platus automobilinių šaldytuvų pasirinkimas, jų yra skirtingų dydžių, modelių ir tipų. Automobilinis šaldytuvas gali būti:

 • Termoelektrinis automobilinis šaldytuvas – kompatiško dydžio, paprastai suprojetuotas. Tačiau, jie maistą atvėsina lauke esant 25 laipsnių temperatūrai arba žemesnei. Tai vienas pagrindinių minusų. Jie pasiekia 7-8°C temperatūrą.
 • Kompresorinis automobilinis šaldytuvas – šiam prietaisui, lauko temperatūra veikimui nedaro jokios įtakos, greitai atvėsina produktus. Tačiau minusas tas, kad pakankamai didelis, todėl nelabai patogu, jei automobilis mažas. Gali pasiekti -20°C temperatūrą.
 • Absorbcinis automobilinis šaldytuvas – jame yra termostatas, elektroninė valdymo sistema, skirta automatiniam išjungimui. Tai patogus šaldytuvas, kuris yra paprastesnis už kompresorinį. Gali pasiekti -20°C temperatūrą.


Kaip išsirinkti kokybišką automobilinį šaldytuvą?

Automobilinis šaldytuvas yra gana naudingas karštu oru būnant gamtoje ar keliaujant. Tačiau visada norisi įsigyti gerą ir kokybišką daiktą. Tad kaip pasirinkti geriausią automobilinį šaldytuvą? Jei norite nusipirkti pilnavertį automobilinį šaldytuvą, reikia atsižvelgti į keletą aspektų. Pirmiausia, reikėtų nuspręsti, kokio norite: nešiojamo ar įmontuojamo.

 • Nešiojamas automobilinis šaldytuvas, kaip taisyklė, dedamas į bagažinę arba ant sėdynės.
 • Įmontuojamas automobilinis šaldytuvas dedamas į porankius ar tarp automobilio sėdynių.

Keletas kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant automobilinį šaldytuvą:

 • Būtina atkreipti dėmesį iš ko pagaminta izoliacinė medžiaga. Geros kokybės automobilinis šaldytuvas yra užpildytas specialiomis putomis, o prastą kokybę rodo polistireno užpildas.
 • Automobilinio šaldytuvo talpa nustatoma atsižvelgiant į keleivių skaičių automobilyje. Paprastai planuojami  5 litrai vienam žmogui. Šeimoje idealūs yra automatiniai šaldytuvai su 20 litrų kompresoriaus talpa, tačiau yra 220 litrų talpos modelių. Taip pat vertėtų pažiūrėti ar į šaldytuvą telpa bent jau dviejų litrų buteliai. Dažniausi modeliai 20-30 litrų talpos, tačiau visada reikia atsižvelgti ir individualiai į savo ir artimųjų poreikius.
 • Paprastam poilsiui paplūdimyje yra tinkamas vėsinimo krepšys, tačiau ilgoms atostogoms reikia įsigyti automobilinį šaldytuvą ar kompresorinį automatinį šaldytuvą 220 litrų.
 • Pasirinkite automobilinį šaldytuvą, kuris veikia iš automobilio cigarečių degiklio. Jis turi apsaugą, todėl net kompresorinis šaldytuvas neiškrauna akumuliatoriaus ir, jei reikia, galima šaldytuvą išjungti iš tinklo. Svarbiausia, automatiniam automobiliniam šaldytuvui yra atsparumas šokui ar vibracijai. Gerai, jei maitinimo laidas yra ilgas, jis turėtų būti ne trumpesnis negu 2 metrai. Automobilinis šaldytuvas gali būti 12V, 14V arba 230V. Ilgoms kelionėms gerai, jei yra galimybė pajungti skirtingomis elektros srovėmis.
 • Išsirinkus patinkantį automobilinį šaldytuvą, būtina įsitinkinti, kad jis tilps salone, ypač jei perkamas didesnis prietaisas. Taip pat, reikėtų pagalvoti apie tvirtinimo metodą ir žinoma apie tai, kurioje vietoje jį dėsite automobilyje.

Įsigijus automobilinį šaldytuvą, gali pasirodyti naudingi ir kai kurie jų priedai:

 • Tempratūros reguliavimas – tai labai patogu, nes maistas atvėsinamas iki tokios temperatūros, kokios konkrečiai reikia.
 • Laikikliai – palengvina transportavimą iš vienos vietos į kitą.
 • Temperatūros indikatoriai – ne tik parodo šaldytuvo temperatūrą, bet ir leidžia ją kontroliuoti.
 • Apsauga nuo akumuliatoriaus išsikrovimo – tai apsauga nuo visiško automobilio akumuliatoriaus išsikrovimo.

Automobilinis šaldytuvas tai puikus prietaisas automobilyje, kuris padės išlaikyti šviežius produktus, o ilgos keliones metu atsigaivinti maloniai vėsiais gėrimais. Tie, kurie mėgsta daug keliauti, automobilinį šaldytuvą privalo turėti savo automobilyje.

Platų automobilinių šaldytuvų asortimentą rasite elektroninėje parduotuvėje Autoviskas.lt

GREGAUTO - NAUJAS AUTOELEKTRIKONIKOS SERVISAS VILNIUJE!

GREGAUTO - NAUJAS AUTOELEKTRIKONIKOS SERVISAS VILNIUJE!

Automobilis – nuostabus daiktas... Visuomet išgelbėja situacijose, kai trūksta laiko, suteikia komforto pojūtį, yra žmonių, kuriems jų automobilis netgi daugiau nei daiktas. Tai tarsi ta gyvenimo dalis, be kurios būtų žymiai sudėtingiau...


Apie GPS

Apie GPS

GPS - tai Globalinio Pozicijavimo Sistema (Global Positioning System = GPS). Tai yra didelio tikslumo palydovinė radionavigacinė sistema, suteikianti informaciją apie objektų padėtį erdvėje (3D), jų judėjimo greitį, kryptį ir įveiktą atstumą,


Garsiakalbio parametrų matavimas

Garsiakalbio parametrų matavimas

Sveiki, šiuo straipsniu norime jums papasakoti, kaip galima išmatuoti garsiakalbio pagrindinius parametrus, kad galėtumėte suskaičiuoti, kokios dėžės jūsų pasirinktam garsiakalbiui reikia. Metodas išties lengvas, neturėtų sukelti problemų tiek...


Pažintinė kelionė autobusu – dar daugiau įspūdžių

Pažintinė kelionė autobusu – dar daugiau įspūdžių

Daugybė žmonių savo atostogas ar laisvalaikį praleidžia keliaudami. Rinkoje atsirandant vis daugiau kelionių organizatorių, siūlančių keliauti skirtingais būdais, keliautojai gali pasirinkti iš kur kas didesnės gausos vežėjų įmonių. Kurį laiką...


Dviejų kanalų stiprintuvai

Dviejų kanalų stiprintuvai

Keturių kanalų garso stiprintuvai - tinkamiausi aparatai automobilio garso sistemai tiekti sustiprintą signalą, todėl nenuostabu, kad jie vieni populiariausių ir tarp paprastų vartotojų, ir tarp profesionalų. Kita vertus, pastaruoju metu sparčiai...


Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė?

Mechaninė ar automatinė pavarų dėžė?

Prieš perkant automobilį turite būti apsisprendę, pirksite automobilį automatine ar mechanine pavarų dėže. Automatinė pavarų dėžė atliks keletą veiksmų už Jus. Nėra trečio sankabos pedalo, nereikia kas kartą pajudant ar darant manevrą perjunginėti...


Kondicionieriaus priežiūra

Kondicionieriaus priežiūra

Stipriau įkaitus orui dauguma vairuotojų užsidaro langus ir įsijungia kondicionierių. Iš tiesų kokią palaiminga vėsuma plūsta iš ventiliacijos kanalų, kai už automobilio lango +30 !


Svarbiausia automobilio dalis vasarą - kondicionierius

Svarbiausia automobilio dalis vasarą - kondicionierius

Vasaros karščiai veikia visus žmones. Sako, būna net karščio sukeltų depresijų bei savižudybių. Norėtųsi tikėti, kad prie vairo to nevyksta, tačiau karštas oras turi įtakos ir vairuotojams. Vienas iš išsigelbėjimo būdų - kondicionierius, tiesa,...


www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!