Lapkričio 22d. Penktadienis

Krovinių gabenimas – greita, patogu ir saugu

Peržiūrų skaičius: 8624
Krovinių gabenimas – greita, patogu ir saugu

Ko gero, kiekvienam iš mūsų yra ne kartą tekę kraustytis. Ne išimtis ir aš – kai su vyru pasistatėme namą Kauno rajone, teko iš senamiestyje esančio buto visus baldus, buitinę techniką ir daugybę kitų daiktų perkelti į naują vietą. Čia ir buvo galvos skausmas: kaip tai padaryti?

Žinoma, viskas gali atrodyti gana paprasta: susikrauni į automobilį ir važiuoji. Tačiau kiek tokių reisų reikėtų padaryti? Susikrauni ir važiuoji, susikrauni ir važiuoji, susikrauni ir… Tiesą pasakius, tai atimtų ir pernelyg daug laiko, ir pernelyg daug pinigų (juk kokios degalų kainos!). Tuomet su vyru padarėme išvadą: reikia kreiptis į „Kauno logistikos agentūrą“ krovinių gabenimo firmą.

Taip ir padarėme. Kaune radome vieną iš pagrindinių įmonių, apie kurią internete buvome skaitę nemažai gerų atsiliepimų, tad jai ir patikėjome savo daiktus. Juolab, kad ir atstumas ne didžiulis – apie 20km nuo Kauno centro.

Iš tikrųjų nesigailėjome pasirinkę profesionalus – visi daiktai buvo supakuoti (tai padarė jie patys ir su savo medžiagomis), dailiai sukrauti į didelę priekabą, nes per ilgą laiką buvome prikaupę ne taip ir mažai turto, ir galiausiai viskas greitai ir sklandžiai atkeliavo į mūsų namą už gana juokingą kainą.

Jeigu ir Jums reikia kažką kažkur pervežti, tikrai drąsiai paraginu ir rekomenduoju rinktis profesionalias paslaugas – sutaupysite pinigų, laiko ir kantrybės!

Logistikos firmos – vertas dėmesio dalykas?

Logistikos firmos – vertas dėmesio dalykas?

Kiekvienam iš mūsų labai nemalonus dalykas būna krovinių gabenimas: juk dažnai būna sunku rasti tinkamą firmą, kurios teikiamų paslaugų kokybės negalėtumėte apibūdinti kaip žemos, o kainos – apiplėšimu.


Populiariausios transporto paslaugos

Populiariausios transporto paslaugos

Šiais laikais reta šeima neturi automobilio. Būna, kad turime net ne vieną, o du arba, jei vaikai jau suaugę, kiekvienas šeimos narys jau turi po savo nuosavą automobilį. Ar žinote, kad pasaulyje šiandien važinėja beveik milijardas automobilių ir...


Vežimo paslaugos ir susiję sandoriai

Vežimo paslaugos ir susiję sandoriai

Taikant 0 procentų PVM tarifą apmokestinamos paslaugos, įskaitant vežimą bei papildomas vežimo paslaugas, kai šios paslaugos yra tiesiogiai susijusios su prekių eksportu iš Europos Sąjungos teritorijos.


Krovinių gabenimas – ką verta žinoti?

Krovinių gabenimas – ką verta žinoti?

Ieškote, kas galėtų nugabenti Jūsų krovinį? Nežinote, į ką reikia atkreipti dėmesį? Svarstote, kaip geriausiai ir sėkmingai tai padaryti? Krovinių gabenimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Yra keli dalykai, kuriuos...


Bendri aptarnavimo reikalavimai

Bendri aptarnavimo reikalavimai

Jei pagal šio papildymo II dalies atitinkamas sąlygas reikalaujama, kad transporto priemonėje būtų vairuotojo padėjėjas, tai jis turi sugebėti pakeisti vairuotoją.


Bendrosios krovinio vežimo nuostatos

Bendrosios krovinio vežimo nuostatos

Kroviniai, keleiviai ir bagažas vežami pagal vežimo sutartis. Vežimo sąlygas nustato šis kodeksas, atskirų transporto šakų kodeksai ir kiti įstatymai, Lietuvos Respublikos tarptautinės sutartys bei kiti transporto teisės aktai.


Transporto priemonių priežiūra (vežančių pavojingus krovinius)

Transporto priemonių priežiūra (vežančių pavojingus krovinius)

Transporto priemonės, vežančios pavojingus krovinius kiekiais, nurodytais atitinkamuose II dalies KN, turi būti prižiūrimos arba gali būti statomos stovėjimui be priežiūros saugiame sandėlyje arba saugiose gamybinėse patalpose. Jei tokių sąlygų...


Oficialus transporto priemonės tinkamumo patvirtinimas

Oficialus transporto priemonės tinkamumo patvirtinimas

Gamyklos gamintojos arba jos įgalioto atstovo prašoma kompetentinga institucija gali atlikti oficialią naujų transporto priemonių ir jų priekabų, leidžiamų pavojingiems kroviniams vežti pagal KN 10 282, tipo patvirtinimo procedūrą pagal B.2 priedo...

www.filtru-centras.lt

www.filtru-centras.lt

Alyvos ir visi filtrai visai technikai !
NAUJIENLAIŠKIO PRENUMERATA

Čia galite užsisakyti AUTOMEDIA.LT savaitraštį!